آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، جمعه 03 بهمن 1399
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
  نماد اعتماد
   

  فروش کلوخه و پودر گوگرد

  فروش کلوخه و پودر گوگرد
  احتراما معروض می باشم گروه تولیدی تجاری و بازرگانی عرشیا سیاستهای خود را بر اصول تولید زیاد و همچنین صادرات و منطبق بر سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران و بر اساس صادرات کالاهای وابسته به نفت و گاز و پتروشیمی می باشد .
  این شرکت مفتخر است با تواناییهای بالای خود در بخش تولید پودر گوگرد با پیشرفته ترین دستگاهای تولید پودر میکرونیزه و با کیفیت بسار بالا در گریدهای صنعتی و کشاورزی و همچنین صادرات این محصول به صورت (گوگرد کلوخه و گوگرد گرانوله و همچنین گوگرد پودری) با بیش از 10 سال سابقه در این زمینه اشاره نمود لازم به ذکر می باشد همچنین تولید حجم بالا جهت صادرات ما را در زمینه قیمت تمام شده کالا نسبت به تولید کنندگان محترم متمایز نموده و نکاتی همچون تواناییهای بالای جابه جایی در بخش ناوگان حمل و نقل اختصاصی و بارگیری در محوطه اختصاصی بندرعباس اشاره کرد که باعث ممتاز بودن این شرکت در زمینه تولید و صادرات این کالا در ظرفیتهای کم و زیاد به صورت حمل کانتینری و فله جهت صادرات از بندر عباس شده .
  برآن شده ایم تا با به خدمت گرفتن این تواناییهای تولیدی و بازرگانی در بخش فروش داخلی به صورت عمده به عمده فروشان و مصرف کنندگان محترم اعم از کشاورزان و همچنین صنعتگران و بهره گیری از تجار و صادر کنندگان این کالا همچنان سربلند باشیم.
  لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

  کاربردهای گوگرد در کشاورزی :
  گوگرد قسمتی از هر سلول زنده است و در سنتز آمینو اسیدهایی مثل سیستئین و متیونین و بطور کلی پروتئین ها و همچنین ویتامین ها شرکت دارد. اهمیت گوگرد در فرآیند فتوسنتز و افزایش مقاومت گیاه در فصل سرما شناخته شده است. حضور گوگرد در حبوبات برای جذب نیتروژن به مقدار کافی، ضروری است. حضور گوگرد در فرآیند nitrate-reductase که در آن نیتروژن نیتراته به آمینو اسید تبدیل می شود، از اهمیت خاصی برخودار است.
  گوگرد موجود در خاک به صورت ترکیبات آلی و معدنی وجود دارد. همانطور که قبلا نیز ذکر شد بیشتر گوگرد موجود در خاک به صورت ترکیبات آلی است که نمی تواند توسط گیاه جذب شود. گوگرد موجود تنها در صورتی می تواند جذب گیاه شود که این ترکیبات طی فرآیند معدنی شدن به فرم سولفات تبدیل شود.
  سولفات در خاک متحرک بوده و مانند نیترات به راحتی توسط آب شسته شده و با آبیاری و یا بارش سنگین باران از منطقه فعال ریشه خارج می شود. با تبخیر آب، سولفات می تواند مجددا به سطح خاک منتقل شود. تحرک پذیری سولفات در خاک تعیین نیاز خاک به کودهای گوگردی را مشکل می نماید. ذرات رس موجود در خاک سولفات را بیشتر از نیترات جذب می نمایند. با بارش بهاره، سولفات موجود در بخش ماسه ای خاک شسته می شود ولی در بخش رسی خاک که در قسمت های پایین تر خاک قرار دارد نگه داشته می شود. بنابر این در این مناطق در رشد اولیه گیاه ممکن است علائم کمبود گوگرد مشاهده شود که با رشد بیشتر ریشه گیاه و نفوذ آن به مناطق رسی این علائم بر طرف می شوند. در مناطقی که بخش ماسه ای خاک عمیق است و یا فاقد بخش رسی هستند، گیاهان نسبت کمبود گوگرد عکس العمل نشان می دهند.
  تأثیر سدیم و نمک ها بر خاک و گیاهان:
  نمک و سدیم با ساختمان خاک به طرق مختلف فعل و انفعال می دهند. سدیم در خاک پخش شده و باعث کاهش نفوذپذیری آن می شوند در حالیکه غلظت بالای نمک ها در خاک به ویژه کلسیم ، مانند سیمان عمل نموده و باعث تجمع یافتن ذرات خاک می شوند. به همین دلیل است که در خاک های آهکی آب باران بر روی خاک باقی می ماند تا تبخیر شود در صورتی که در خاک های سدیمی، آب به راحتی در خاک نفوذ می نماید.
  اساس اصلاح خاک های شور و سدیمی به خوبی شناخته شده است. شستشوی خاک، نمک های محلول را از خاک خارج می نماید در حالیکه سدیم قابل تعویض باید با یون های مفید مثل Ca تعویض شود. با شسته شدن نمک ها از خاک نفوذپذیری خاک کاهش یافته و در صورتی که یون سدیم با کلسیم تعویض نشود خاک شور بدست می آید. اگر در خاک آهک (CaCO3 ) وجود داشته باشد، با انحلال آهک در بخش محلول خاک، بتدریج اصلاح خاک انجام می شود. ترکیبات تولید کننده اسید که بسیاری از آن ها حاوی گوگرد هستند، سرعت اصلاح شدن را زیاد می نمایند. گوگرد موجود در این مواد کلسیم مورد نیاز را وارد فاز محلول خاک نموده که می تواند جایگزین سدیم شده و سدیم با شسته شده از سطح خاک خارج می شود و باعث کاهش pH خاک می شود. شستشوی خاک باعث می شود که پتانسیل اسمزی پایین آمده و غلظت یون های سمی کاهش می یابد. مواد حاوی گوگرد، کلسیم موجود در خاک را به دو روش افزایش می دهند: افزایش مستفیم نمک خنثی ژیپسم CaSO4.2H2O) ) و واکنش مواد اسیدی تشکیل شده، با آهک موجود در خاک.

  استفاده از گوگرد در تولید اسید سولفوریک
  بسیاری از شرکتهای تولید کننده کودهای فسفاته که مصرف کننده اصلی اسید سولفوریک محسوب می‎شوند، اسید مورد نیاز خود را از گوگرد عنصری تهیه می‎کنند. از سویی این فرآیند گرمای زیادی تولید می‎کند که می‎توان از آن در محل و یا در تاسیسات کارخانه استفاده کرد. در برخی اوقات این شرکتها در بازار داد و ستد اسید سولفوریک نیز شرکت نموده و اسید اضافی خود را به فروش می‎رسانند و یا کمبود مورد نیاز خود را از بازار تهیه می‎کنند. امروزه تقریبا 65 درصد اسید سولفوریک از گوگرد عنصری تهیه می‎شود، 13 درصد آن از پیریت و بقیه از منابع دیگری چون جمع‎آوری گازهای حاصل از تشویه ترکیبات گوگرد دار تولید می‎شود.
  تقریبا 92 درصد گوگرد جهان در تولید اسید سولفوریک مصرف می‎شود که بعنوان یک حد واسط در گستره وسیعی از فرآیندهای شیمیایی بکار رفته و از اینرو از آن بعنوان سلطان مواد شیمیایی نام می‎برند. کمتر از 10 درصد این مقدار مستقیما در زمینه کاربردهای تکنیکی و صنعتی مصرف می‎شود. تولید اسید فسفریک به روش تر بازار عمده مصرف اسید سولفوریک تلقی می‎گردد که 45-40 درصد مصرف گوگرد جهان را به خود اختصاص می دهد. تقریبا 75 درصداسید فسفریک در تهیه فسفات آمونیوم و کود سوپر فسفات غلیظ بکار میرود.
  اسید سولفوریک همچنین بطور مستقیم در تولید سوپر فسفات ساده و سولفات آمونیوم مصرف می‎شود. در مجموع، صنایع کود شیمیایی 50 درصد مصرف گوگرد جهان را به خود اختصاص داده و بدین لحاظ توسعه بخش کشاورزی بیشتر از صنایع می‎تواند در تغییرات مصرف گوگرد موثر باشد. بنابراین بازار گوگرد بطور شدیدی به بازار کودهای فسفاته در جهان بستگی دارد.
  مصرف گوگرد در دفع آفات

  گوگرد از قرنها قبل برای کنترل آفات گیاهی و حیوانی بکار رفته است برای این منظور گوگرد بصورت خالص و یا در ترکیبات شیمیایی مختلف به صورتهای جامد، گازی و غیرمصرف می شود.
  با وجودی که ترکیبات آلی گوگردی که بعد از جنگ جهانی دوم به بازار آمد و تا حدود زیادی جایگزین مصرف این عنصر شده اند هنوز هم گوگرد بصورت خالص بهترین وسیله دفع بعضی از آفات گیاهی می باشد. بعلاوه گوگرد برخلاف بعضی از ترکیبات آلی دیگر اثرات مسموم کننده بر روی گیاه باقی نمی گذارد.
  گوگرد با گل گوگرد برای کنترل امراض نباتی موثر است. گوگرد برای از بین بردن کنه های نباتی که اغلب به درختان میوه، درختان مرکبات، درختان خرما، پنبه و توت فرنگی و غیر حمله می کنند مناسب بوده و در مورد چندین حشره مضر دیگر نیز سمی و کشنده است.
  برای اینکه گوگرد بهتر اثر کند بایستی آنرا آسیاب و نرم کنند و با گل گوگرد تهیه و مصرف نمایند بعضی از گیاهان در مقابل گوگرد حساسند لذا در مصرف آن باید دقت نمود تا به گیاه صدمه ای نرسد. بوته های خیار و کدو (بجز بعضی از انواع مقاوم) بقدری نسبت به گوگرد حساسیت دارند که مصرف آنرا در این مورد غیرممکن می کند. ذرات گوگرد در حرارت ۳۲ درجه به بالا به برگ درختان سیب آسیب می رساند.
  مرکبات و سایر میوه های درختی نیز ممکن است بر اثر مصرف گوگرد در هوای گرم آسیب ببینند.
  قبلاً از مخلوط گوگرد و آب آهک برای کنترل انواع حشرات و امراض درختان میوه استفاده می شده ولی در سالهای اخیر بعضی از ترکیبات شیمیایی جدید بجای آن مصرف می شود.
  گاز اسیدسولفور(SO2) وسیله موثری برای از بین بردن حشرات مضر است. بعلاوه خوشه های انگور و سایر میوه ها نیز از مصرف آن صدمه نمی بینند در ایالات متحده آمریکا از گاز so2 برای ضدعفونی میوه های تازه استفاده می کنند تا از انتقال و پراکندگی حشرات مضر جلوگیری شود.
  ضدعفونی با گاز so2 نه تنها از فساد میوه های تازه جلوگیری می کند بلکه باعث حفظ ویتامینها و مانع از تغییر رنگ و مزه میوه نیز خواهد شد. گاز so2 برای حفظ علوفه های انباری سبز نیز بکار
  می رود ولی برای این منظور بهتر است از ترکیبات گرد مهتابی سولفیت سدیم که بتدریج از خردگاز so2 متصاعد می کند استفاده نمود.
  گوگرد برای دفع آفات از مزایای زیادی برخوردار است. البته به اندازه بعضی از ترکیبات جدیدی که اخیراً در بازار عرضه می شوند موثر نیست ولی همان طوری که بر عموم پوشیده نمی باشد این ترکیبات شیمیایی عاری از نقاط ضعف نیستند. قیمت گوگرد ارزان و استفاده از آن آسان است و بعلاوه در مورد کنه های گیاهی تعادل بیولوژیکی محیط را برهم نمی زند و از همه مهمتر اینکه اثرات سمی از خود بر جای نمی گذارد و به همین علت مصرف آن بطور محدودی ادامه خواهد یافت. ولی در مقایسه با سایر ترکیبات شیمیایی مصرف گوگرد برای دفع آفات نباتی در اینده کاهش خواهد یافت.
  خلاصه مطالب مهم
  سالانه حدود ۴۰% گوگرد در کشاورزی و صنایع مربوط به آن مصرف می شود.
  بخشهای عمده مصرف گوگرد در کشاورزی عبارتند از:
  الف) صنایع کودهای شیمیایی
  ب) تغذیه گیاه و حاصلخیزی خاک
  ج) تغذیه حیوانات و انسان
  د) دفع آفات
  بخش عمده ای از گوگرد برای تولید کودهای شیمیایی به مصرف می رسد (حاصلخیزی خاک)
  اهمیت کودهای شیمیایی در افزایش تولید جهانی مواد غذایی و ازدیاد کمبود گوگرد در خاکهای زراعی باعث خواهد شد در اینده مصرف گوگرد برای این دو منظور افزایش یابد.
  اهمیت اسید نیتریک در صنایع کودهای فسفاته در آینده بستگی به هزینه تولید و قیمت این اسید در مقایسه با اسیدسولفوریک خواهد شد.
  ارزش گوگرد در تغذیه حیوانات مورد قبول بوده و در آینده نیز به اهمیت آن تأکید بیشتری خواهد شد اهمیت این عنصر در تغذیه حیوانات نشخوارکننده احتمالاً در آینده اثراتی بر روی مصرف گوگرد خواهد داشت زیرا ممکن است در آینده مواد گوگرددار همراه با خوراک دامی در تغذیه این حیوانات بکار رود مصرف مقادیر زیادی اوره در سیستم غذایی حیوانات نشخوارکننده تأثیر غیرقابل اجتنابی در مصرف ترکیبات گوگرددار در این را خواهد داشت. استفاده گوگرد در دفع آفات نباتی مزایای متعددی دارد که یکی از آنها بر جای نماندن باقیمانده سم بر روی گیاهان است. البته گوگرد در کنترل آفات به اندازه ترکیبات شیمیایی جدیدی که اخیراً در بازار عرضه می شوند موثر نیست و به همین علت با وجودی که از مزایای دیگری در این راه برخوردار است مصرف گوگرد برای دفع آفات در آینده کاهش خواهد یافت.
  اهمیت گوگرد در کشاورزی ایران
  در کشاورزی ایران گوگرد به جهاتی که ذیلاً شرح داده می شود دارای اهمیت است
  ۱- از نظر تغذیه گیاه و حاصلخیزی زمین
  ۲- از نظر تولید کودهای شیمیایی
  ۳- از نظر تغذیه حیوانات و انسان
  ۴- از نظر مبارزه با آفات و بیماریهای گیاهی
  ۵- از نظر اصلاح خواص فیزیکی و شیمیایی خاک
  ۶- از نظر تهیه خشکبار (قیسی، برگیع بعضی انواع کشمش و غیره)
  راجع به بند ۱ و ۳ توضیح اضافی بر آنچه شرح داده شده است لزومی ندارد ولی راجع به موارد دیگر اقدامات و کارهایی که تاکنون در ایران انجام شده است شرح داده می شود.

  قیمت : توافقی
  موقعیت : همه استانها
  نشانی :

  تاریخ درج آگهی : 1399/11/01
  تاریخ انقضاء : 1400/01/01

  مشخصات آگهی دهنده
   
  نام و نام خانوادگی : آقاجاني
  تلفن : 09193503747
  ایمیل :

  همه ی آگهی های آقاجاني را ببینید


  تماس با آقاجاني در مورد این آگهی :
  ایمیل شما :
  عنوان پیام :
  متن پیام :
  کد امنیتی :    
         

  * توجه : جهت اطمینان بیشتر ، آدرس آی پی شما نیز ارسال می شود

  دسترسی سریع
   
  عبارات کلیدی
   
  آگهی های مرتبط
   

  فروش دستگاه لیزر فایبر حکاکی فلزات و حک و برش طلا

  1399/10/06
  دستگاه حک فلزات فايبر( ipg –ریکاس - مکس -) : قابل عرضه با توانهای 30-50 وات ، عمرلیزر ... ...
  ف بامداد ، تلفن : 09109103925

  فروش گوگرد کلوخه صادراتی و داخلی

  1399/11/01
  احتراما معروض می باشم این شرکت با برند تجاری شرکت بازرگانی عرشیا فعالیت خود را در راستای صادرات آزاد و ... ...
  مهندس آقاجانی ، تلفن : 09193503747

  فروش کلوخه و پودر گوگرد

  1399/11/01
  احتراما معروض می باشم گروه تولیدی تجاری و بازرگانی عرشیا سیاستهای خود را بر اصول تولید زیاد و همچنین صادرات ... ...
  آقاجاني ، تلفن : 09193503747

  فروش گوگرد صادراتی

  1399/11/01
  فروش گوگرد پودری و کلوخه همچنین گرانوله جهت صادرات و مصرف داخلی با قیمت مناسب و شرایط عالی . لطفا جهت ... ...
  مهندس آقاجانی ، تلفن : 09193503747

  فروش پودر گوگرد کشاورزی

  1399/11/01
  احتراما معروض می باشم گروه تولیدی تجاری و بازرگانی عرشیا سیاستهای خود را بر اصول تولید زیاد و همچنین صادرات ... ...
  مهندس آقاجانی ، تلفن : 09193503747

  فروش انواع گوگرد کشاورزی و صنعتی و صادراتی

  1399/11/01
  کاربردهای گوگرد در کشاورزی : گوگرد قسمتی از هر سلول زنده است و در سنتز آمینو اسیدهایی مثل سیستئین و متیونین ... ...
  آقاجاني ، تلفن : 09193503747

  فروش انواع کود آلی

  1399/10/09
  عرضه کود آلی کود آلی پودری کود آلی گرانوله Organic Fertilizer کود های آلی ترکیباتی از کود هستند که شامل یک یا ... ...
  زین العابدینی ، تلفن : 02188970262

  عرضه انواع گوگرد

  1399/10/09
  انواع گوگرد گوگرد کلوخه گوگرد گرانوله گوگرد پودری گوگرد معدنی گوگرد یک آسیابه گوگرد دو آسیابه گوگرد دانه بندی گوگرد میکرونیزه گوگرد آلی گرانوله گوگرد پالایشگاهی خلوص گوگرد ... ...
  بابایی ، تلفن : 02188997735

  گوگرد پالایشگاهی

  1399/10/09
  گوگرد پالایشگاهی گوگرد کلوخه گوگرد گرانوله گوگرد پودری گوگرد از نوع گازی یا نفتی رنگ: گازی (زرد طلایی) نفتی (زرد قناری) گوگرد بصورت فله ... ...
  بابایی ، تلفن : 02188997735

  خرید-فروش گوگرد در گلستان,گیلان,مازندران

  1399/10/30
  سازمان تامین نهاده ایران : تلفن : 91012323(021) موبایل : 09120783274 واتساپ و تلگرام : 09120783274 نشانی در صفحات مجازی : @taminnahadecom فروشنده گوگرد کلوخه ... ...
  سازمان تامین نهاده ایران ، تلفن : 09200783274

  آگهی های ویژه
   

  فروش دستگاه لیزر فایبر حکاکی فلزات و حک و برش طلا

  ف بامداد
  تلفن : 09109103925


  آراد- ثبت شرکت- ثبت برند- واگذاری برند آماده

  راهب
  تلفن : 021-26312303-5


  ساندویچ پانل کبیر پانل

  دفتر فروش
  تلفن : 02128424830 - 09128481449


  کاشت مو با یک میلیون تومان

  nasim
  تلفن : 09018529294


  وکیل خوب

  وكيل پايه يك
  تلفن : 09123666928


  لباسشویی فراصوت

  خوشخو
  تلفن : 09123611749


  خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

  علي حاجي قاسمي
  تلفن : 03134360048


  آموزش کامپیوتر

  مهدي محمدي
  تلفن : 09192995845


  درب سردخانه ریلی

  دفتر فروش
  تلفن : 02128424830

  
  جستجو در آگهی ها ...
   
  عبارت مورد نظر :
  فروشگاه اینترنتی لباس لوکس
  کیف زنانه