آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، جمعه 16 خرداد 1399
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    فیبر نوری لیونی|| 66932635

    فیبر نوری لیونی|| 66932635
    فیبر نوری لیونی|| 66932635

    شرکت لیونی آلمان (Leoni Datacom) یکی از پیشگامان در ارائه راه حل‌ها و محصولات Structured Cabling می‌باشد.

    لیونی علاوه بر ارائه چنین راه حل‌هایی در حوزه اداری (LAN Office) در ارائه راهکارها جامع صنعتی (LAN Industrial) و دیتا سنتر (Data Center) راه‌حل‌ها و محصولات فوق العاده متنوعی را معرفی کرده است. لازم بذکر است کلیه محصولات لیونی در کشور آلمان و در شرایط استاندارد بسیار سختگیرانه‌ای تولید می‌گردد. لیونی جزء معدود تولید کنندگانی می‌باشد که هسته‌های (Core) کابل فیبر نوری را خود، تولید می‌کند. اکثر تولید کنندگان کابل‌های فیبر نوری با خرید کورهای فیبر نوری از دیگر کارخانجات با شرایط غیر استاندارد، اقدام به تولید آن و تهیه روکش مورد نظر می‌کنند. این ویژگی منحصربفرد کمپانی لیونی سبب تولید انواع کابل‌های فیبر نوری با کیفیتی بی‌نظیر شده است. تکرار این نکته که کلیه محصولات لیونی در کشور آلمان تولید می‌شود و از انتقال کارخانه به کشورهای جنوب شرق آسیا مانند چین جلوگیری شده است.

    سرویس‌های ارائه شده از طرف کمپانی عظیم لیونی (Leoni) به محصولات فوق خلاصه نمی‌گردد و انواع کابل‌های انتقال دیتا و فیبر نوری در هر کاربردی را شامل می‌گردد.

    لازم بذکر است لیونی با ترنوبل مالی یک میلیارد یورو در سال یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات شبکه زیر ساخت در سطح جهان می‌باشد.
    ====================================
    تلفن: 66932635 – 66932688
    ایمیل: info@almanet.ir
    لطفاً جهت دریافت لیست قیمت لیونی تماس حاصل فرمایید: تلفن: 66932635
    ====================================
    انواع تجهیزات فیبر نوری لیونی به قرار زیر می باشد:
    فیبر نوری لیونی – کابل فیبر نوری لیونی – پچ پنل فیبر لیونی – پچ کورد لیونی – کاست فیبر نوری – آداپتور فیبر نوری – فیبر نوری 12 کور – فیبر نوری SM – فیبر نوری سینگل مد – فیبر نوری MM – فیبر نوری مالتی مود – فیبر نوری شهید قندی – کارخانجات شهید قندی – فیبر نوری لیونی – فیبر نوری لئونی – فیبر نوری Leoni – فیبرنوری لگراند- فیبر نوری Legrand – تجهیزات فیبر نوری – کابل 24 کور – فیبر نوری Armored – فیبر نوری Anti Rident – فیبر نوری شهید قندی – فیبر نوری ضد جونده – فیبر نت پلاس – کابل fiber optic – پچ کورد فیبر نوری LC-SC – پچ کورد بلند – فروش کابل فیبر نوری – فیبر نوری تجهیزات – تجهیزات فیبر نوری – کابل Fiber Optic – پچ پنل فیبر نوری LC-LC – پچ کورد بلدن – فروش کابل فیبر – فیبر نوری – فیبر نوری هوایی – فیبر نوری زمینی – کابل فیبر نوری 4 کورريال فیبر 8 کور – فیبر 12 کور – فیبر 24 کور – فیبر indoor/outdoor – فیبر outdoor – فیبر اوتدور - کابل فیبر نوری – پچ پنل لیونی – فیبر نوری – پچ کورد SC-LC – پچ کورد فیبر نوری – پچ کورد بلدن فیبر نوری – کاست فیبر نوری – آداپتور فیبر نوری – پچ کورد لگراند – رک لگراند – تجهیزات لگراند – رک 42 یونیت لگراند – کابل فیبر نوری 48 کور – کابل فیبر نوری 128 کور – فروش فیبر نوری – فروش فیبر نوری لیونی – فروش فیبر نوری لئونی – فروش فیبر نوری Leoni – فروش فیبر – کابل شبکه – کابل RJ59 – کابل شبکه بلدن – رک دیواری – رک ارزان قیمت – فیبر نوری با روکش ضد جونده – تلفن: 66932635
    ====================================
    لطفاً جهت کسب اطلاعات فنی بیشتر با واحد مهندسی فروش تماس حاصل فرمایید: (لیست قیمت تجهیزات لیونی):
    تلفن: 66932635 - 66932688
    ============================

    آلما شبکه ارائه کننده فیبر نوری لئونی - آلما شبکه ارائه کننده فیبر نوری لیونی - آلما شبکه ارائه کننده فیبر نوری Leoni

    وبسایت تخصصی شرکت آلما شبکه:
    www.legrand-alma.com
    www.almanet.ir
    www.trunking.ir
    www.almanetco.com
    تلفن تماس: 66419334 – 66932635 – 66932688
    فکس: 66419334 – 66932635 – 66932688
    ایمیل: info@almanet.ir





    قیمت :
    موقعیت : همه استانها
    نشانی : تهران،خیابان کارگرشمالی،خیابان نصرت،نبش کوی امینیان،شماره 2،واحد17

    تاریخ درج آگهی : 1399/01/12
    تاریخ انقضاء : 1399/03/10



    دسترسی سریع
     
    عبارات کلیدی
     
    آگهی های مرتبط
     

    فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

    1399/02/26
    فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 ================================================= فیبر نوری مالتی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

    1399/02/26
    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635 فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) ====================================================== ساختار کلی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 پندوئیت آمریکا- 66932635

    1399/02/26
    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 پندوئیت آمریکا- 66932635 ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    تجهیزات فیبر نوری

    1399/03/13
    فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری هر آنچه که برای راه اندازی شبکه فیبر نوری به آن نیاز دارید را از ما ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    پچ کورد لیونی – پچ کورد لئونی – پچ کورد Leoni ||| 66932635

    1399/02/26
    پچ کورد لیونی – پچ کورد لئونی – پچ کورد Leoni ||| 66932635 به منظور برقرارای ارتباط مابین ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    فروش کابل فیبر نوری

    1399/03/10
    کابل های فیبر نوری Indoor و Outdoor جهت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و انتقال دیتا. فروش ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144287499

    کابل فیبر نوری

    1399/03/13
    عرضه ی کابل فیبر نوری با کیفیت بالا و قیمت رقابتی شرکت فاطر رسا نور ارائه دهنده ی انواع ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    تجهیزات پسیو فیبر نوری، کابل و اکسسوری فیبر نوری

    1399/03/13
    شرکت فاطر رسا نور با ارائه ی با کیفیت ترین تجهیزات پسیو فیبر نوری، زیرساخت شبکه شما را به شبکه ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور فیبر نوری

    1399/03/13
    در اجرای شبکه های فیبر نوری استفاده از تجهیزاتی نظیر پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور برای راه اندازی ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    فرستنده گیرنده های فیبر نوری سپیتام

    1399/03/10
    لینکهای ارتباطی فیبر نوری SAE با طراحی مهندسین ایرانی و استفاده از بالاترین سطح تکنولوژی و استانداردهای جهانی در صنعت ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144287499

    آگهی های ویژه
     

    آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

    مجتمع فنی هدف
    تلفن : 02634479657


    خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

    علي حاجي قاسمي
    تلفن : 03134360048


    ساندویچ پانل سردخانه فوم xps درب سردخانه

    كيان صنعت
    تلفن : 09122459161


    درب سردخانه ریلی

    دفتر فروش
    تلفن : 09129530838


    سینمای خصوصی خانگی رض کو

    رض کو
    تلفن : 02188609600


    وکیل خوب

    وكيل پايه يك
    تلفن : 09123666928


    شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک

    بهنام زهرايي
    تلفن : 02140440528


    گریتینگ فلزی

    تولیدکننده گریتینگ
    تلفن : 08633554112


    قفل الکترونیکی سامسونگ

    شرکت کارن
    تلفن : 88202562-88202561


    فروش دستگاه مکانیزه ضد عفونی کننده

    مجید مختاربند
    تلفن : 09166186974

    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :