آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، شنبه 08 آذر 1399
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    شرکت توسعه شبکه کارنو توزیع کننده سوئیچ های سیسکو در تهران

    شرکت توسعه شبکه  کارنو توزیع کننده سوئیچ های سیسکو در تهران
    محصولات سیسکو با گارانتی یک ساله توسعه شبکه کارنو
    سیسکوWS-C2960-24TT-L Cisco
    سیسکوCatalyst 2960 24 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image
    سیسکوWS-C2960-24TC-L Cisco
    سیسکوCatalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image
    سیسکوWS-C2960-48TT-L Cisco
    سیسکوCatalyst 2960 48 10/100 Ports + 2 1000BT LAN Base Image
    سیسکوWS-C2960-48TC-L Cisco
    سیسکوCatalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image
    سیسکوWS-C2960G-24TC-L Cisco
    سیسکوCatalyst 2960 24 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image
    سیسکوWS-C2960G-48TC-L Cisco
    سیسکوCatalyst 2960 48 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image
    سیسکوWS-C3560-24TS-S Cisco
    سیسکوCatalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
    سیسکوWS-C3560G-24TS-S Cisco
    سیسکوCatalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
    سیسکوWS-C3750-24TS-S Cisco
    سیسکوCatalyst 3750 24 10/100 + 2 SFP Standard Multilayer Image
    سیسکوWS-C3750G-12S-S Cisco
    سیسکوCatalyst 3750 12 SFP Standard Multilayer Image
    Cisco سیسکوWS-C3750G-24T-S Cisco
    سیسکوCatalyst 3750 24 10/100/1000T Standard Multilayer Image
    سیسکوWS-C3750G-24TS-S 1U Cisco
    سیسکوCatalyst 3750 24 10/100/1000T + 4 SFP Std Multilayer 1RU
    سیسکوWS-C3750G-24TS-S Cisco
    سیسکوCatalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP Std Multilayer; 1.5RU
    سیسکوGLC-SX-MM Cisco
    سیسکوGE SFP , LC Connector SX transceiver
    Ciscoشرکت فنی و مهندسی کارنو توزیع کننده سوئیچ های سیسکو در استان خراسان
    سیسکوGLC-LH-SM Cisco
    سیسکوGE SFP , LC Connector LX transceiver
    سیسکوGLC-T Cisco
    سیسکو1000 Base - T SFP
    سیسکوWS-C2960S-24TS-L Cisco
    سیسکوWS-C2960S-48TS-L Cisco
    جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس پستی:
    دفتر مرکزی : تهران – میدان دوم صادقیه – بلوار فردوسی شرقی – خیابان وفا آذر جنوبی – کوچه پرستو – پلاک 3 و 1/3
    تلفن : 44968845 و 44968842 – 021 فکس : 44968853- 021
    و یا به آدرس سایت شرکت مراجعه نمایید:
    www.farazit.com





    قیمت :
    موقعیت : تهران
    نشانی : تهران – میدان دوم صادقیه – بلوار فردوسی شرقی – خیابان وفا آذر جنوبی – کوچه پرستو – پلاک 3 و 1/3

    تاریخ درج آگهی : 1393/02/07
    تاریخ انقضاء : 1393/04/05



    دسترسی سریع
     
    عبارات کلیدی
     
    آگهی های مرتبط
     

    آراد- ثبت شرکت- ثبت برند- واگذاری برند آماده

    1399/07/06
    واگذاری انواع برندهای آماده در طبقات مواد غذایی، سلولزی، خشکبار ، آرایشی بهداشتی و.... به صورت فارسی لاتین و ... ...
    راهب ، تلفن : 021-26312303-5

    #خریدشرکت #اخذ رتبه #تمدید رتبه#رتبه پیمانکاری #شرکت مشاور پایه 3

    1399/06/29
    • ارائه انواع خدمات ثبت انواع شرکت براساس نیاز شما بزرگواران (انتخاب نام ,انواع شرکت,ثبت تغییرات شرکت در ایران ,تنظیم صورتجلسه ... ...
    غافرين ، تلفن : 02122851750

    گرماتاب تامین کننده گرمایش کارخانجات،ویلا،رستوران

    1399/07/14
    تامین گرمایش با استفاده از دستگاههای تابشی گرماتاب برای فضاهای مختلف از قبیل: سالنهای صنعتی و کارخانجات فضاهای باز ویلا ها و ... ...
    محمد بهشتی ، تلفن : 09123021791

    فروش انواع تجهیزات شبکه ، سوئیچ سیسکو cisco

    1399/09/04
    شرکت پردیس شبکه پارسیان فروش انواع سوئیچ های شبکه سیسکو CISCO رفیر ، یوزد و نیو اورجینال ماژول ها و تجهیزات ... ...
    محمد رضا شاپوری ، تلفن : arashdadgoli1@gmail.com

    فروش انواع روتر های سیسکو cisco

    1399/09/04
    ***** پردیس شبکه پارسیان ***** ارائه دهنده انواع روتر های سیسکو CISCO روتر های ریفر ، یوزد و نیو اورجینال ******* 18 ... ...
    محمد رضا شاپوری ، تلفن : arashdadgoli1@gmail.com

    لول سوئیچ کنترل سطح ، نماینده فروش لول سوئیچ

    1399/08/03
    شایراد صنعت نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت آتمی فرانسه در ایران استفاده از محصولات ... ...
    تهران پرتو ، تلفن : 09201119105

    فروش کابل شبکه،پچ کورد 02166522369

    1399/09/05
    پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت را از ما بخواهید فروش انواع کابل شبکه فروش کابلBELDEN CAT5e فروش کابلBELDEN CAT6 utp فروش کابلBELDEN CAT6 ... ...
    شبکه سازان ، تلفن : 66505856

    فروش کابل شبکه،پچ کورد 02166522369

    1399/09/05
    پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت را از ما بخواهید فروش انواع کابل شبکه فروش کابلBELDEN CAT5e فروش کابلBELDEN CAT6 utp فروش کابلBELDEN CAT6 ... ...
    محصولات سوپیتا ، تلفن : 02166522369-02166513418

    فروش کابل شبکه،پچ کورد 02166522369

    1399/09/05
    پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت را از ما بخواهید فروش انواع کابل شبکه فروش کابلBELDEN CAT5e فروش کابلBELDEN CAT6 utp فروش کابلBELDEN CAT6 ... ...
    شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166522369

    اعطای نمایندگی فروش رک 02166522369

    1399/09/05
    شرکت شبکه سازان نسل جديد نماينده انحصاري و رسمي فروش و خدمات پس از فروش رک هاي ايراني و تايواني ... ...
    شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166522369

    آگهی های ویژه
     
    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :
    فروشگاه اینترنتی لباس لوکس
    کیف زنانه