آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، شنبه 30 شهريور 1398
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    تجهیزات فیبر نوری

    تجهیزات فیبر نوری
    فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری
    هر آنچه که برای راه اندازی شبکه فیبر نوری به آن نیاز دارید را از ما بخواهید!
    شرکت فاطر رسا نور در راستای تامین تجهیزات فیبر نوری، کلیه ی پروژه های مخابراتی، مسکونی، اداری و تجاری، صنعتی و ... در مقیاس های مختلف در سطح کشور را با فروش عمده و جزئی کابل و اکسسوری فیبر نوری پشتیبانی می کند.
    این شرکت تجهیزات فیبر نوری را با بالاترین کیفیت و قیمتی رقابتی به بازار عرضه می کند. محصولات این شرکت شامل موارد زیر می شود:
    • کابل فیبر نوری Indoor، کابل Outdoor و FTTH Drop Cable(کابل دراپ)
    • پچ پنل فیبر نوری
    • پیگتیل فیبر نوری
    • آداپتور فیبر نوری
    • اسپلیتر فیبر نوری کامپکت، جنرال و رکمونت
    • کریمپ حرارتی
    • مفصل و حوضچه فیبر نوری
    • پچ کورد فیبر نوری
    • کاست فیبر نوری
    • کانکتور فیبر نوری
    • فست کانکتور FTTH
    • ماژول SFP
    • مبدل فیبر نوری( مدیا کانورتور، ویدئو کانورتور و کانورتور تلفن)
    • OLT و تجهیزات جانبی
    • ONT





    قیمت :
    موقعیت : تهران
    نشانی : تهران نو-خیابان دماوند- بین چهارراه آیت و خاقانی– روبروی ایستگاه BRT ابوریحان-جنب تالار سفیران– پلاک499- طبقه 2-واحد2

    تاریخ درج آگهی : 1398/06/20
    تاریخ انقضاء : 1398/08/19





    مشخصات آگهی دهنده
     
    نام و نام خانوادگی : میثم میثمی
    تلفن : 02177959684-02177959685
    ایمیل :

    همه ی آگهی های میثم میثمی را ببینید


    تماس با میثم میثمی در مورد این آگهی :
    ایمیل شما :
    عنوان پیام :
    متن پیام :
    کد امنیتی :    
           

    * توجه : جهت اطمینان بیشتر ، آدرس آی پی شما نیز ارسال می شود

    دسترسی سریع
     
    عبارات کلیدی
     
    آگهی های مرتبط
     

    شرکت پارس طب نوین بین‌الملل

    1398/06/10
    شرکت پارس طب نوین بین‌الملل با بیش از 30 سال سابقه در تولید و تهیۀ تمامی لوازم آزمایشگاهی صنعتی و ... ...
    پارس طب نوين ، تلفن : 88894445

    تجهیزات فیبر نوری

    1398/06/20
    فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری هر آنچه که برای راه اندازی شبکه فیبر نوری به آن نیاز دارید را از ما ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    فیبر نوری لیونی|| 66932635

    1398/06/08
    فیبر نوری لیونی|| 66932635 شرکت لیونی آلمان (Leoni Datacom) یکی از پیشگامان در ارائه راه حل‌ها و محصولات Structured Cabling می‌باشد. لیونی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

    1398/06/08
    فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 ================================================= فیبر نوری مالتی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    کابل فیبر نوری

    1398/06/20
    عرضه ی کابل فیبر نوری با کیفیت بالا و قیمت رقابتی شرکت فاطر رسا نور ارائه دهنده ی انواع ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    تجهیزات پسیو فیبر نوری، کابل و اکسسوری فیبر نوری

    1398/06/20
    شرکت فاطر رسا نور با ارائه ی با کیفیت ترین تجهیزات پسیو فیبر نوری، زیرساخت شبکه شما را به شبکه ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

    1398/06/08
    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635 فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) ====================================================== ساختار کلی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 پندوئیت آمریکا- 66932635

    1398/06/19
    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 پندوئیت آمریکا- 66932635 ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور فیبر نوری

    1398/06/20
    در اجرای شبکه های فیبر نوری استفاده از تجهیزاتی نظیر پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور برای راه اندازی ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    فروش کابل فیبر نوری

    1398/06/21
    کابل های فیبر نوری Indoor و Outdoor جهت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و انتقال دیتا. فروش ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144287499

    آگهی های ویژه
     

    شرکت پارس طب نوین بین‌الملل

    پارس طب نوين
    تلفن : 88894445


    آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

    مجتمع فنی هدف
    تلفن : 02634479657


    ساندویچ پانل - مهران پانل

    مهران پانل
    تلفن : 86030209


    گریتینگ

    تولیدکننده گریتینگ
    تلفن : 08633554112


    وکیل

    وكيل پايه يك
    تلفن : 09123666928


    ساندویچ پانل کبیر پانل

    دفتر فروش
    تلفن : 26760626 - 09128481449

    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :