آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، شنبه 30 شهريور 1398
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    تجهیزات پسیو فیبر نوری، کابل و اکسسوری فیبر نوری

    تجهیزات پسیو فیبر نوری، کابل و اکسسوری فیبر نوری
    شرکت فاطر رسا نور با ارائه ی با کیفیت ترین تجهیزات پسیو فیبر نوری، زیرساخت شبکه شما را به شبکه ی مقرون به صرفه، امن و پر سرعت تبدیل می کند.
    شرکت فاطر رسا نور تامین کننده ی کابل و اکسسوری فیبر نوری بوده و علاوه بر فروش تجهیزات فیبر، خدمات مشاوره، طراحی، اجرا، پشتیبانی و عیب یابی خطوط فیبر نوری را نیز ارائه می دهد.
    این شرکت تامین کننده ی کلیه ی تجهیزات پسیو فیبر نوری شامل انواع پچ کورد، پیگتیل، آداپتور فیبر نوری، اسپلیتر در سه نوع رکمونت،جنرال و کامپکت، پچ پنل، ماژول SFP، کریمپ حرارتی، مفصل فیبر نوری، کاست فیبر نوری، کانکتور فیبر نوری و فست کانکتور FTTH می باشد.





    قیمت :
    موقعیت : همه استانها
    نشانی : تهران نو-خیابان دماوند- بین چهارراه آیت و خاقانی– روبروی ایستگاه BRT ابوریحان-جنب تالار سفیران– پلاک499- طبقه 2-واحد2

    تاریخ درج آگهی : 1398/06/20
    تاریخ انقضاء : 1398/08/19





    مشخصات آگهی دهنده
     
    نام و نام خانوادگی : میثم میثمی
    تلفن : 02177959684-02177959685
    ایمیل :

    همه ی آگهی های میثم میثمی را ببینید


    تماس با میثم میثمی در مورد این آگهی :
    ایمیل شما :
    عنوان پیام :
    متن پیام :
    کد امنیتی :    
           

    * توجه : جهت اطمینان بیشتر ، آدرس آی پی شما نیز ارسال می شود

    دسترسی سریع
     
    عبارات کلیدی
     
    آگهی های مرتبط
     

    شرکت پارس طب نوین بین‌الملل

    1398/06/10
    شرکت پارس طب نوین بین‌الملل با بیش از 30 سال سابقه در تولید و تهیۀ تمامی لوازم آزمایشگاهی صنعتی و ... ...
    پارس طب نوين ، تلفن : 88894445

    تجهیزات فیبر نوری

    1398/06/20
    فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری هر آنچه که برای راه اندازی شبکه فیبر نوری به آن نیاز دارید را از ما ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    تجهیزات پسیو فیبر نوری، کابل و اکسسوری فیبر نوری

    1398/06/20
    شرکت فاطر رسا نور با ارائه ی با کیفیت ترین تجهیزات پسیو فیبر نوری، زیرساخت شبکه شما را به شبکه ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    فیبر نوری لیونی|| 66932635

    1398/06/08
    فیبر نوری لیونی|| 66932635 شرکت لیونی آلمان (Leoni Datacom) یکی از پیشگامان در ارائه راه حل‌ها و محصولات Structured Cabling می‌باشد. لیونی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    فروش کابل فیبر نوری

    1398/06/21
    کابل های فیبر نوری Indoor و Outdoor جهت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و انتقال دیتا. فروش ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144287499

    پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور فیبر نوری

    1398/06/20
    در اجرای شبکه های فیبر نوری استفاده از تجهیزاتی نظیر پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور برای راه اندازی ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    کابل فیبر نوری

    1398/06/20
    عرضه ی کابل فیبر نوری با کیفیت بالا و قیمت رقابتی شرکت فاطر رسا نور ارائه دهنده ی انواع ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

    1398/06/08
    فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 ================================================= فیبر نوری مالتی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

    1398/06/08
    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635 فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) ====================================================== ساختار کلی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 پندوئیت آمریکا- 66932635

    1398/06/19
    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 پندوئیت آمریکا- 66932635 ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    آگهی های ویژه
     

    شرکت پارس طب نوین بین‌الملل

    پارس طب نوين
    تلفن : 88894445


    آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

    مجتمع فنی هدف
    تلفن : 02634479657


    وکیل

    وكيل پايه يك
    تلفن : 09123666928


    گریتینگ

    تولیدکننده گریتینگ
    تلفن : 08633554112


    ساندویچ پانل - مهران پانل

    مهران پانل
    تلفن : 86030209

    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :