آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، يكشنبه 17 فروردين 1399
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    فروش ویژه مدیاکانورتور مبدل فیبرنوری نمایندگی دی لینک

    فروش ویژه مدیاکانورتور مبدل فیبرنوری نمایندگی دی لینک
    مبدل فیبر نوری دستگاه هایی به صورت فرستنده و گیرنده هستند که از یکسو تصویر،صوت،دیتا،تلفن و اترنت را دریافت کرده و بر روی یک کابل فیبر نوری انتقال داده و در طرف دیگر سیگنال های نوری را به همان سیگنال های دریافتی در فرستنده تبدیل می نماید. همین که چندین سیگنال مختلف تنها بر روی یک کابل فیبر نوری منتقل می شود علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، موجب جلوگیری از سردرگمی به دلیل وجود چندین کابل مختلف شده و فضای اشغالی کابل ها نیز بهینه می شود.
    DMC-300SC : 100Base-TX UTP to 100Base-FX MM SC Fast Ethernet Fiber Media Converter (Up to 2km)

    DMC-515SC : 100Base-TX UTP to 100Base-FX SM SC Fast Ethernet Fiber Media Converter (Up to 15km)

    DMC-700SC : 1000Base-T UTP to 1000Base-SX MM SC Gigabit Fiber Media Converter (Up to 550m)

    DMC-810SC : 1000Base-T UTP to 1000Base-LX SM SC Gigabit Fiber Media Converter (Up to 10km)
    دیلینک , سوییچ دیلینک , فروش دیلینک , سوئیچ دی لینک , سوییچ شبکه دیلینک , نماینده دیلینک , نماینده دی لینک ایران , وارد کننده دی لینک , وارد کننده دیلینک اورجینال , , فروش سوئیچ دی لینک ,فروش سوییچ دی لینک , سوییچ 8 پورت دیلینک , سوئیچ 16 پورت دیلینک , سوییچ 24 پورت دی لینک , سوئیچ 5 پورت دی لینک , , مودم دی لینک , فروش مودم دیلینک , فروش مدیا کانورتور , مدیا کانورتور دی لینک , کارت شبکه دی لینک , فروش کارت شبکه دیلینک , کی وی ام سوییچ , فروش کی وی ام سوویچ دیلینک , کی وی ام سوئیچ دی لینک 2 پورت , کی وی ام سوییچ 4 پورت , اکسس پوینت دی لینک , فروش اکسس پوینت دیلینک , روتر دی لینک , فروش روتر دیلینک , دوربین تحت شبکه دی لینک , فروش دوربین دیلینک , آدابتور وایرلس دیلینک , فروش ادابتور وایرلس دی لینک , فروش انتن دیلینک , فایروال دیلینک , فروش فایروال دی لینک , فروش تجهیزات اکتیو , دی لینک DLINK , DLINK DES1008 , D-LINK DGS-1005D , D-LINK DES – 1024 , D-LINK DIR – 600L , DAP – 1360 , DWA – 123 , DWA – 121 , DWA – 131 , DGS – 1008P , DSL – 2520U , DSL – 2540U , DSL – 2700 U , KVM – 440 , KVM – 121 , DMC – 300SC , DMC – 515SC
    برای ارائه خدمات فروش با واحد مهندسی فروش تماس حاصل فرمایید.
    تلفن:88958489-021 88951117-021
    فکس:88965772-021





    قیمت : 0
    موقعیت : تهران
    نشانی :

    تاریخ درج آگهی : 1394/06/22
    تاریخ انقضاء : 1394/08/21



    دسترسی سریع
     
    عبارات کلیدی
     
    آگهی های مرتبط
     

    زیرسازی باغ بام ، بام سبز ، پارکینگ سبز (تولیدکننده و مجری)

    1398/12/19
    شرکت ژئو عمران سازه پایدار مزاياي بام سبز: ۱- افزايش ارزش ملک: پشت‎بام‎هاي‎ سبز مي‎توانند باعث تغيير ساختار از طريق تبديل ... ...
    ژئو عمران سازه - sharafi ، تلفن : 02177257187 - 09120207297

    فروش سنسورفشار,سنسور فشار اتک,سنسوراتک,نمایندگی سنسوراتک,نمایندگی اتک,سنسور فشار,سنسور ATEK

    1399/01/04
    برق و صنعت بین الملل نمایندگی سنسور های فشار اتک در ایران سنسور فشار اتک ساخت کشور ترکیه می باشد. این ... ...
    برق و صنعت بين الملل ، تلفن : 09124800837

    فرستنده گیرنده های فیبر نوری سپیتام

    1399/01/16
    لینکهای ارتباطی فیبر نوری SAE با طراحی مهندسین ایرانی و استفاده از بالاترین سطح تکنولوژی و استانداردهای جهانی در صنعت ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144287499

    فروش پکیج برقی در شمال مازتدران

    1398/12/10
    اعطای نمایندگی پکیج برقی, پکیج برقی شمال, پکیج برقی دیجیتالی, پکیج برقی دیواری شمال, پکیج برقی گرم الکتریک, پکیج برقی ... ...
    ......... ، تلفن : 09119607725

    نصب و راه اندازی VOIP

    1399/01/16
    - نصب و راه اندازی و پشتیبانی مراکز تلفن VOIP - ارائه راهکارهای VOIP جهت ادارات و سازمانها - ارتباط دفاتر و ... ...
    شبکه دیده بان رسانه ، تلفن : 02188733753

    نصب و راه اندازی وایرلس

    1399/01/16
    اجرای وایرلس های شهری و بین شهری جهت ISP ها ، ISDP ها ، ادارات ، مراکز آموزش عالی ... ...
    شبکه دیده بان رسانه ، تلفن : 02188733753

    فروش تجهیزات شبکه و وایرلس

    1399/01/16
    فروش انواع تجهیزات شبکه و وایرلس و وایر ، انواع رادیو های indoor و outdoor با برند ... ...
    شبکه دیده بان رسانه ، تلفن : 02188733753

    شبکه دیده بان رسانه

    1399/01/16
    شرکت شبکه دیده بان رسانه مجری انواع پروژه های مختلف در زمینه شبکه ومخابرات وسیستم های امنیتی می باشد . ... ...
    شبکه دیده بان رسانه ، تلفن : 02188733753-02188734635

    انواع مبدل های شبکه دلتا-گروه مهندسی زاگرس کنترل

    1398/12/28
    زاگرس کنترل نماینده رسمی اتوماسیون دلتا تایوان و دوپکه المان در شرق کشور WWW.ZAGROECONTROL.COM مبدل RS232 به RS485 ادرس پذیر (IFD 8520) مبدل ... ...
    محمدکاظم بافقی زاده ، تلفن : 09155044371

    تجهیزات پسیو فیبرنوری

    1399/01/16
    شرکت سپیتام ارائه دهنده تجهیزات فیبر نوری در حوزه تخصصی سیستمهای حفاطتی و امنیتی می باشد. پچکوردهای SC-SC پچکوردهای FC-SC پچکوردهای ST-SC پچکوردهای ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 09125020796

    آگهی های ویژه
     

    زیرسازی باغ بام ، بام سبز ، پارکینگ سبز (تولیدکننده و مجری)

    ژئو عمران سازه - sharafi
    تلفن : 02177257187 - 09120207297


    آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

    مجتمع فنی هدف
    تلفن : 02634479657


    درب سردخانه ریلی

    دفتر فروش
    تلفن : 09129530838


    وکیل

    وكيل پايه يك
    تلفن : 09123666928


    قفل الکترونیکی سامسونگ

    شرکت کارن
    تلفن : 88202562-88202561


    خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

    علي حاجي قاسمي
    تلفن : 03134360048


    شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک

    بهنام زهرايي
    تلفن : 02140440528

    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :