آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، يكشنبه 22 تير 1399
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    فروش ویژه مدیاکانورتور مبدل فیبرنوری نمایندگی دی لینک

    فروش ویژه مدیاکانورتور مبدل فیبرنوری نمایندگی دی لینک
    مبدل فیبر نوری دستگاه هایی به صورت فرستنده و گیرنده هستند که از یکسو تصویر،صوت،دیتا،تلفن و اترنت را دریافت کرده و بر روی یک کابل فیبر نوری انتقال داده و در طرف دیگر سیگنال های نوری را به همان سیگنال های دریافتی در فرستنده تبدیل می نماید. همین که چندین سیگنال مختلف تنها بر روی یک کابل فیبر نوری منتقل می شود علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، موجب جلوگیری از سردرگمی به دلیل وجود چندین کابل مختلف شده و فضای اشغالی کابل ها نیز بهینه می شود.
    DMC-300SC : 100Base-TX UTP to 100Base-FX MM SC Fast Ethernet Fiber Media Converter (Up to 2km)

    DMC-515SC : 100Base-TX UTP to 100Base-FX SM SC Fast Ethernet Fiber Media Converter (Up to 15km)

    DMC-700SC : 1000Base-T UTP to 1000Base-SX MM SC Gigabit Fiber Media Converter (Up to 550m)

    DMC-810SC : 1000Base-T UTP to 1000Base-LX SM SC Gigabit Fiber Media Converter (Up to 10km)
    دیلینک , سوییچ دیلینک , فروش دیلینک , سوئیچ دی لینک , سوییچ شبکه دیلینک , نماینده دیلینک , نماینده دی لینک ایران , وارد کننده دی لینک , وارد کننده دیلینک اورجینال , , فروش سوئیچ دی لینک ,فروش سوییچ دی لینک , سوییچ 8 پورت دیلینک , سوئیچ 16 پورت دیلینک , سوییچ 24 پورت دی لینک , سوئیچ 5 پورت دی لینک , , مودم دی لینک , فروش مودم دیلینک , فروش مدیا کانورتور , مدیا کانورتور دی لینک , کارت شبکه دی لینک , فروش کارت شبکه دیلینک , کی وی ام سوییچ , فروش کی وی ام سوویچ دیلینک , کی وی ام سوئیچ دی لینک 2 پورت , کی وی ام سوییچ 4 پورت , اکسس پوینت دی لینک , فروش اکسس پوینت دیلینک , روتر دی لینک , فروش روتر دیلینک , دوربین تحت شبکه دی لینک , فروش دوربین دیلینک , آدابتور وایرلس دیلینک , فروش ادابتور وایرلس دی لینک , فروش انتن دیلینک , فایروال دیلینک , فروش فایروال دی لینک , فروش تجهیزات اکتیو , دی لینک DLINK , DLINK DES1008 , D-LINK DGS-1005D , D-LINK DES – 1024 , D-LINK DIR – 600L , DAP – 1360 , DWA – 123 , DWA – 121 , DWA – 131 , DGS – 1008P , DSL – 2520U , DSL – 2540U , DSL – 2700 U , KVM – 440 , KVM – 121 , DMC – 300SC , DMC – 515SC
    برای ارائه خدمات فروش با واحد مهندسی فروش تماس حاصل فرمایید.
    تلفن:88958489-021 88951117-021
    فکس:88965772-021





    قیمت : 0
    موقعیت : تهران
    نشانی :

    تاریخ درج آگهی : 1394/06/22
    تاریخ انقضاء : 1394/08/21



    دسترسی سریع
     
    عبارات کلیدی
     
    آگهی های مرتبط
     

    فروش رزین اپوکسی و رنگ رزین جوهری و رنگ مخصوص چوب

    1399/04/07
    فروش رزین اپوکسی، رنگ مخصوص اپوکسی و چوب ، روغن مخصوص چوب ، رزین مخصوص زیور آلات رزینی جهت سفارش و ... ...
    حسين ميرزنده دل ، تلفن : 09369367838

    ساندویچ پانل کبیر پانل

    1399/03/12
    احتراماً به استحضار می رساند این شرکت در راستای برنامه دولت در خصوص بهینه سازی مصرف سوخت و جلوگیری از ... ...
    دفتر فروش ، تلفن : 26760626 - 09128481449

    فروش سنسورفشار,سنسور فشار اتک,سنسوراتک,نمایندگی سنسوراتک,نمایندگی اتک,سنسور فشار,سنسور ATEK

    1399/04/18
    برق و صنعت بین الملل نمایندگی سنسور های فشار اتک در ایران سنسور فشار اتک ساخت کشور ترکیه می باشد. این ... ...
    برق و صنعت بين الملل ، تلفن : 09124800837

    فرستنده گیرنده های فیبر نوری سپیتام

    1399/04/21
    لینکهای ارتباطی فیبر نوری SAE با طراحی مهندسین ایرانی و استفاده از بالاترین سطح تکنولوژی و استانداردهای جهانی در صنعت ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144287499

    فروش سنسورفشار,سنسور فشار اتک,سنسوراتک,نمایندگی سنسوراتک,نمایندگی اتک,سنسور فشار,سنسور ATEK

    1399/03/08
    برق و صنعت بین الملل نمایندگی سنسور های فشار اتک در ایران سنسور فشار اتک ساخت کشور ترکیه می باشد. این ... ...
    peyman526 ، تلفن : 021-33530856

    انواع مبدل های شبکه دلتا-گروه مهندسی زاگرس کنترل

    1399/04/19
    زاگرس کنترل نماینده رسمی اتوماسیون دلتا تایوان و دوپکه المان در شرق کشور WWW.ZAGROECONTROL.COM مبدل RS232 به RS485 ادرس پذیر (IFD 8520) مبدل ... ...
    محمدکاظم بافقی زاده ، تلفن : 09155044371

    تجهیزات پسیو فیبرنوری

    1399/04/21
    شرکت سپیتام ارائه دهنده تجهیزات فیبر نوری در حوزه تخصصی سیستمهای حفاطتی و امنیتی می باشد. پچکوردهای SC-SC پچکوردهای FC-SC پچکوردهای ST-SC پچکوردهای ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 09125020796

    چوک دی سی

    1399/03/07
    چوک دی سی چیست؟ چوک دی سی howcore از مزایای استفاده از دی سی چوک Howcore کاهش هارمونیک های بالا و بهبود ... ...
    sepehrmc ، تلفن : 09199499792

    لامپ چراغ پروژکتور دفنی فیبرنوری ریسه نواری والواشر led

    1399/04/16
    فروش انواع چراغ LED,SMD,COB ,نوار SMD فروش انواع چراغ های تزئینی ال ای دی و همچنین هالوژن های LED,SMD,COB ، نوار ... ...
    نت لايت ، تلفن : 09353413653-02122383912

    ترانس مبدل ولتاژ,ترانسفورماتور,ترانس تبدیل ولتاژ 220 به 110 ولت ,فروش ترانس ,ساخت انواع ترانس و شارژر باطری , اینورتر مبدل 220 ولت به 110

    1399/03/08
    برق و صنعت بین الملل سازنده انواع ترانس با ورودی و خروجی های مختلف و توان های متفاوت ترانسفورماتورها امروزه کاربرد ... ...
    peyman526 ، تلفن : 021-33530856

    آگهی های ویژه
     

    فروش رزین اپوکسی و رنگ رزین جوهری و رنگ مخصوص چوب

    حسين ميرزنده دل
    تلفن : 09369367838


    ساندویچ پانل کبیر پانل

    دفتر فروش
    تلفن : 26760626 - 09128481449


    آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

    مجتمع فنی هدف
    تلفن : 02634479657


    سینمای خصوصی خانگی رض کو

    رض کو
    تلفن : 02188609600


    ترانسمیتر فشار | ترانسمیتر فشار ویکا

    admin
    تلفن : 021-44032578


    شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک

    بهنام زهرايي
    تلفن : 02140440528


    ترانسمیتر فشار | سنسور فشار | سوئیچ فشار

    admin
    تلفن : 021-44032578


    خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

    علي حاجي قاسمي
    تلفن : 03134360048


    پرشر سوئیچ دانفوس | سوئیچ فشار

    admin
    تلفن : 021-44032578


    وکیل خوب

    وكيل پايه يك
    تلفن : 09123666928


    گریتینگ فلزی

    تولیدکننده گریتینگ
    تلفن : 08633554112


    جذب مهندسین و بازنشستگان محترم برای رتبه بندی

    شهر ثبت
    تلفن : 09124523528

    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :