آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، چهارشنبه 20 فروردين 1399
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
  نماد اعتماد
   

  انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی و دانشجویی

  انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی و دانشجویی
  برنامه نویسی
  برنامه‌ نویسی رایانه در فرهنگ واژه غیر متخصّصین ممکن است به تمام پروژه ساخت نرم‌افزار یا برنامهٔ رایانه‌ای گفته شود. با این همه برنامه‌نویسی تنها بخشی از فرایند توسعهٔ نرم‌افزار یا برنامه رایانه‌ای است. اهمیت، توجه و منابع اختصاص داده شده به برنامه‌نویسی، بسته به ویژگی‌های مشخص شده محصول و خواست افراد درگیر در پروژه و کاربران و در نهایت شیوهٔ انتخاب شده مهندسی نرم‌افزار متغیر است.
  برنامه نویسی کامپیوتر (که اغلب به طور کوتاه برنامه نویسی نامیده می شود) فرآیند سوق دادن ساختار اصلی یک مسأله محاسباتی به برنامه ای قابل اجرا است. این کار مستلزم فعالیت هایی همچون تحلیل و درک مسأله است و عموما حل چنین مسایلی منجر می شود به ایجاد یک الگوریتم، بازبینی نیازمندی های الگوریتم که شامل صحت و میزان منابع مصرفی است، پیاده سازی(که معمولا به عنوان کدینگ از آن یاد می شود) این الگوریتم در یک زبان برنامه نویسی مقصد، تست کردن، اشکال زدایی، نگه داری کد منبع، پیاده سازی سیستم ساخت(build system) و مدیریت مصنوعات مشتق شده مانند کد ترجمه شده به زبان ماشین برنامه های کامپیوتری. الگوریتم اغلب تنها به شکل قابل تجزیه و تحلیل برای انسان و قابل استدلال با منطق نمایش داده می شود. کد منبع به یک یا چند زبان برنامه نویسی(مانند JavaScript ،Smalltalk ،Python ،Java ،C# ،C++ ،C، و غیره) نوشته شده است.
  انواع زبان های برنامه نویسی
  C
  زبان C معمولا” یک زبان میانی نامیده می شود . این بدان معنی نیست که آموزش این زبان مشکل است ، یا قدرت آن از زبان های برنامه سازی مثل پاسکال و بیسیک کمتر است و یا این که مشکلاتی مشابه زبان اسمبلی برای برنامه نویس ایجاد می کند.
  علت میانی بودن زبان C این است که عناصر زبان های سطح بالا را با خصیصه تابعی زبان اسمبلی درهم آمیخته است . زبان C همانند سایر زبانهای میانی با مفاهیم بیت ، بایت و آدرس که از عناصر ابتدایی ماشین هستند سر و کار دارد . یعنی در این زبان می توان محتویات بیت ها و بایت ها را تیز تغییر داد .
  برنامه های نوشته شده به زبان C براحتی از ماشینی به ماشین دیگر قابل انتقال می باشند . مثلا” برنامه نوشته شده برای کامپیوتر APPL در کامپیوترهای IBM قابل اجرا است . این خصیصه را قابل حمل بودن (Portability) زبان می گویند . کلیه زبان های برنامه سازی سطح بالا و میانی دارای نوعهای داده (data types) هستند
  ++C
  یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند) ، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. C++ به همراه جد خود C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند.
  زبان ++c یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌شود. این زبان دارای قابلیت زبان‌های سطح بالا و پایین به‌صورت هم‌زمان است.
  #C
  زبان سی شارپ، یک زبان برنامه‌نویسی چند الگویی و است و منظم شده مدل‌های تابعی، امری، عمومی، شیءگرا و جز گرا و در بستر دات نت می‌باشد. این زبان توسط مایکروسافت و جزئی از دات نت به وجود آمد و بعداً استانداردهای ECMA و ISO را نیز در بر گرفت. سی شارپ یکی از ۴۴ زبان برنامه‌نویسی است که توسط زمان اجرای زبان مشترک از چارچوب دات‌نت پشتیبانی می‌شوند و در همه جا به وسیله مایکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود.
  زبان سی شارپ با قدرت و در عین حال سطح بالایی خود توانسته توجه بسیاری از برنامه نویسان را به خود جلب کند.
  Java
  زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. یکی از قابلیت‌های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته‌شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم‌عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می‌توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم‌عاملی اجرا کرد. برنامه‌های جاوا به صورت کدهای بیتی همگردانی (کامپایل) می‌شوند. که مانند کد ماشین هستند و به ویژه وابسته به سیستم‌عامل خاصی نیستند.
  Python
  یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، سطح بالا، شیءگرا و مفسر است. فلسفهٔ ایجاد آن تاکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است. کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند. یک کار غیر معمول که در طراحی این زبان انجام گرفته استفاده از فاصله و جلوبردن متن برنامه برای مشخص کردن بلوک‌های مختلف کد است. پایتون مدل‌های مختلف برنامه نویسی (از جمله شیء گرا و برنامه نویسی دستوری و تابع محور) را پشتیبانی می‌کند و برای مشخص کردن نوع متغییرها از یک سامانهٔ پویا استفاده می‌کند.
  این زبان از زبان‌های برنامه نویسی مفسر بوده و به صورت کامل یک زبان شی‌گرا است که در ویژگی‌ها با زبانهای تفسیری پرل، روبی، اسکیم، اسمال‌تاک و تی‌سی‌ال مشابهت دارد و از مدیریت خودکار حافظه استفاده می‌کند.
  Java script
  علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوا اسکریت با زبان جاوا ارتباطی ندارد، اگر چه ساختار این زبان به سی پلاس پلاس (C++) و جاوا شباهت دارد؛ که این امر برای یادگیری آسان در نظر گرفته شده‌است. از همینرو دستورهای متداول و… در این زبان هم یافت می‌گردند.
  این زبان می‌تواند هم به صورت ساخت یافته و هم به صورت شی گرا مورد استفاده قرار گیرد. در این زبان اشیاء با اضافه شدن متدها و خصوصیات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند، بر خلاف جاوا. بعد از ساخته شدن یک شی به روش فوق، این شی می‌تواند به عنوان نمونه‌ای برای ساخته شدن اشیاء مشابه مورد استفاده قرار گیرد.
  به علت این قابلیت زبان جاوااسکریپت برای ساختن نمونه از سیستم مناسب می‌باشد.
  کاربرد گسترده این زبان در سایتها و صفحات اینترنی می‌باشد و به کمک این زبان می‌توان به اشیاء داخل صفحات HTML دسترسی پیدا کرد و آنها را تغییر داد. به همین علت برای پویا نمایی در سمت کاربر، از این زبان استفاده می‌شود.
  COBOL
  زبان برنامه‌نویسی کوبول یکی از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی است. نام کوبول که مخفف کلمهٔ Common Business-Oriented Language است، حوزهٔ اصلی کار خود را در زمینه تجارت، امور مالی و سیستم های اجرایی برای شرکت ها و دولت ها قرار داد.
  کوبول همچنین که در مشخصات عمومی تعریف شده از جمله شکل عبارت برای خصوصیات میدانی جرئی. این زبان از متغیر های محلی، بازگشتی، اختصاص دینامیک حافظه و برنامه نویسی ساخت یافته حمایت نمی‌کند
  Assembly
  یک زبان برنامه‌نویسی سطح پایین برای رایانه‌ها و دیگر دستگاه‌های برنامه‌پذیر است که رابطۀ یک-به-یک با دستورالعمل‌های زبان ماشین معماری رایانه دارد. هر زبان اسمبلی مختص به یک معماری رایانه خاص است، برخلاف بیشتر زبان‌های برنامه‌نویسی سطح بالا که با معماری‌های مختلف سازگار هستند ولی برای اجرا شدن به مفسر و مترجم نیاز دارند.
  Cola
  زبان برنامه نویسی شبیه به جاوا و سی شارپ با برخی از ویژگی‌های سطح بالاتر از پرل و روبی از جمله عبارات منظم طبقه اول است. می‌تواند توسطMicrosoft .NET CLR یا Parrot virtual machine کامپایل شود کولا یک زبان کامپایل شده با بررسی نوع ایستاست، اما طراح برخی از ویژگی های عام تر زبان های اسکریپت نویسی مانند پرل و روبی را با آن آمیخته است.
  Delphi
  زبانِ دلفی که پیشتر بنام پاسکال شیءگرا (Object-Pascal) خوانده می‌شد و برای طراحی نرم‌افزاهای تحت ویندوز به کار می‌رفت، امروزه چنان توسعه یافته‌است که برای تولید نرم‌افزارهای تحت سیستم‌عاملِ لینوکس و دات‌نت نیز به کار می‌آید. بیشترین کاربرد دلفی در طراحی برنامه‌های رومیزی و پایگاه داده‌ها است، اما به عنوان یک ابزارِ «چند- منظوره»، برای طراحی انواع گوناگونی از پروژه‌های نرم‌افزاری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  APL
  مخفف عبارت «یک زبان برنامه‌نویسی» است. این زبان در بسیاری از زمینه‌ها (ریاضیات، علوم، مهندسی، طراحی کامپیوتر، روباتیک و …) کاربرد دارد. APL زبانی بسیار قوی و مختصر و مفید است که معمولاً در محیط‌های اینتراکتیو استفاده می‌شود. در آغاز این زبان در زمینه دیگری تولید شد، ساختن یک نمادگذاری ریاضی برای توصیف کامپیوتر که بتوان آن را به وسیله یک کامیپوتر تفسیر کرد. یادگیری این زبان ساده است اما خوانایی کمی دارد و برای درک بعضی از برنامه‌هایی که به زبان APL نوشته شده‌اند، زمان زیادی لازم است. زبان‌های کمی وجود دارند که عملیات آرایه‌ای آن‌ها به وسعت APL باشد.
  Haskell
  هاسکل یک زبان برنامه نویسی پیشرفتهٔ کاملاً کارامد و یک محصول متن باز است که حاصل بیش از بیست سال پیشرفت و تحقیق می‌باشد که اجازهٔ توسعه سریع و پیاپی سالم و مختصر و صحیح نرم‌افزار را می‌دهد با پشتیبانی قوی از یکپارچه سازی با سایر زبان ها، همزمانی داخلی ساختمانی و موازی کار کردن و پیدا کردن باگ‌ها در سورس برنامه و پروفایلر و کتابخانهٔ غنی و ساخت نرم‌افزار قابل انعطاف و قابل نگهداری با کیفیت بالا را ساده می‌کند.
  FORTRAN
  فورترن (FORTRAN مخفف FORmula TRANslation) زبان برنامه‌نویسی مفسری است (ایستای کامپایل شده). زبان برنامه‌نویسی فورترن زبانی ساده و محاسباتی است و پروژه‌های بسیاری از رشته‌های فنی مهندسی به کمک این زبان نوشته و اجرا شده‌است.
  از مزیت‌های فورترن «تعریف متغیر در این زبان» است. در فرترن مانندسایر زبان‌های سطح بالا مثل پاسکال یا سی، صحیح یا اعشاری بودن متغیر باید تعریف شود. البته در این زبان به طور قراردادی متغیرهایی که با یکی از حروف زیر آغاز میشوند صحیح فرض می‌شوند و سایر متغیرها اعشاری در نظر گرفته می‌شوند.
  Icon
  آیکون (Icon)، یک زبان برنامه نویسی بسیار سطح بالا است که برای آسان نمودن نوشتن برنامه‌هایی با هدف کار با رشته‌ها و ساختارها، طراحی شده‌است. این زبان هم مانند بسیاری از زبان‌ها از زبان دیگری مشتق شده‌است.
  Icon یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، با قابلیت‌های گسترده برای پردازش رشته‌ها (متن) و ساختارهای داده‌است. این زبان در دسته بندی زبان‌ها جز دسته زبان‌های امری طبقه‌بندی می‌شود. یک زبان با گرامری شبیه C و پاسکال. ولی با معنایی در سطح خیلی بالاتر، که با آن می‌توان کارهای پیچیده‌ای انجام داد.
  MATLAB
  متلب یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه‌است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه‌است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.
  Obix
  زبان برنامه نویسی ابیکس یک زبان برنامه نویسی با مشخصه‌های اصلی زیر است:
  زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، شی گرا، قابل حمل، متن باز
  Object Pascal
  آبجکت پاسکال یک زبان برنامه‌نوسی است بر مبنای سی‌پلاس‌پلاس است که از ویژگی‌های زبان‌های برنامه‌نویسی شیءگرا از جمله چندریختی‌بودن، وراثت و کپسوله‌سازی و برخی دیگر از ویژگی‌های زبان‌های برنامه‌نوسی مدرن مانند اشاره‌گرها و واسط‌ها پشتیبانی می‌کند. این زبان را می‌توان آمیزه‌ای از پاسکال و ویژگی‌های شیءگرای اسمال‌تاک دانست.
  Pascal
  زبان برنامه‌نویسی رایانه ای پاسکال یکی از زبان‌های مشهور برنامه‌نویسی سطح بالای متداول است. پاسکال به عنوان زبان ساده شده زبان Algol طراحی شد و مقاصد آموزشی داشت.
  پاسکال یک زبان برنامه نویسی امری و ساخت یافته تأثیر گذار می‌باشد که از خصوصیات این زبان می‌توان به سادگی فراگیری آن اشاره کرد.
  PERL
  مانند یک نوار مسیر عبوری برای اینترنت به نظر می رسد و بیشتر برای هماهنگ سازی پایگاه های اطلاعاتی و یا دیگر سیستم ها بکار می رود. یکی از کاربردهای مهم زبان برنامه نویسی Perl در نوشتن اکسپلوییت‌ها و کدهای تخریب است . پرل به عنوان یک زبان چسبنده می‌تواند در زبان‌های دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
  PHP
  پی‌اچ‌پی یک زبان برنامه‌نویسی است که برای طراحی وب توسعه یافته‌است، اما می‌توان از آن به عنوان یک زبان عمومی نیز استفاده‌ کرد. کدهای پی‌اچ‌پی توسط یک سرور وب که نرم‌افزار پی‌اچ‌پی بر روی آن نصب باشد، تفسیر می‌شوند. دستور‌های این زبان می‌توانند به صورت مستقیم در درون کدهای اچ‌تی‌ام‌ال قرار بگیرند.
  BASIC
  بیسیک یکی از زبان های سطح بالاست، استفاده آن برای مبتدیان آسان باشد. یک زبان برنامه نویسی با اهداف عمومی می باشد. امکان اضافه شدن ویژگی‌های پیشرفته برای متخصصین را دارد (در حالی که سادگی زبان برای مبتدیان حفظ شود)
  تعاملی است. پیغام‌های خطای واضح دارد. برای برنامه‌های کوچک، سریع پاسخ می دهد. نیازی به آشنایی و دانستن سخت‌افزار ندارد. از کاربر در برابر سیستم‌عامل حفاظت می کند.
  VISUAL BASIC
  برنامه نویسان با این زبان هم قادر به ایجاد برنامه های ساده GUI (دارای رابط گرافیکی برای کاربر) و هم خلق برنامه های پیچیده و توسعه یافته هستند.در حقیقت برنامه نویسی در Visual Basic ، ترکیبی است از اجزای مرتب شده ای برای کنترل روی ویژگی های مختلف فرم ها که از پیش تعریف شده اند و توابع عملیاتی که بر روی این اجزا قابل پیاده سازی و اجرا هستند.
  Smalltalk
  زبان اسمالتاک یک زبان شی‌گرا و دارای تایپ پویا و زبان برنامه‌نویسی انعکاسی است.
  یک برنامه اسمالتاک توصیف یک روند محاسباتی پویا را نشان می دهد.
  SQL
  SQL مخفف عبارت (Structured Query Language) زبان جستجویی ساخت یافته است و به کاربر امکان اتصال و دسترسی یه اطلاعات موجود در یک پایگاه داده را می دهد.
  زبان SQL قادر است تا برای یک پایگاه داده عمل جستجو و گزینش اطلاعات را انجام دهد و همچنین اطلاعات ذخیره شده در یک پایگاه داده را بازیابی ، حذف ، ذخیره ، اضافه و یا به روز کند .
  ASP
  در ASP دستورالعمل ها (script) بر روی سرور اجرا می شوند و سپس حاصل آن بصورت HTML به کامپیوتر کاربر ارسال می گردد VBScript زبان پیش فرض دستورالعمل نویسی است ، اما شما می توانید از دیگر زبانهای دستوالعمل نویسی مانند JSscript ، Perl استفاده کنید. یک صفحه ASP مانند یک صفحه HTML است با این تفاوت که پسوند نام آن “asp.” می باشد. همچنین یک صفحه ASP می تواند دستورالعملهای نزد سرور و نزد کاربر را همزمان درون خود داشته باشد. بعبارت دیگر در ASP معمولا از VBScript برای دستورالعملهای نزد سرور و از JavaScript برای دستورالعملهای نزد کاربر استفاده می گردد.
  RUBY
  زبان Ruby برای ساخت برنامه های تحت وب ، شبیه ساز ها ، مدل های سه بعدی ، برنامه تجاری ، رباتیک ، شبکه ، علوم مخابراتی و سیستم های مدیریت سیستم استفاده می شود. طراح و سازنده این زبان ، در سال ۲۰۱۰ گفت : هیچ برنامه نویس Ruby نمی شناسم که بیکار مانده باشد.
  HTML/CSS
  HTML زبان برنامه‌نویسی نیست، بلکه زبانی برای نشانه‌گذاری ابرمتن است و اساساً برای ساخت‌مند کردن اطلاعات و جدایش اجزای منطقی یک نوشتار نظیر عناوین، تصاویر، فهرست‌ها، بندها و جداول به کار می‌رود. از سوی دیگر، HTML را نباید به عنوان زبانی برای صفحه‌آرایی یا نقاشی صفحات وب به کار بُرد؛ این وظیفه اکنون بر دوش فناوری‌های دیگری همچون CSS استHTML. در کنار CSSهستهٔ فناوری ساخت صفحه‌های وب هستند. HTMLزبان توصیف ساختار صفحه‌های وب است.
  Cuda
  زبان کودا بر پایه ی ++c/c طراحی شده است. Extension های اضافه شده مجموعه‌ای کوچک هستند که heterogeneous programming را فراهم می کنند. از طرف دیگر API کودا برای مدیریت حافظه و .. بسیار راحت و کاربر پسند می باشد.همگی اینها عواملی هستند که باعث شده تا کودا دو اصل information hiding و abstraction را رعایت کند.
  استفاده از قدرت پردازش GPU در حل مسائلی که در آن ها حجم اطلاعات و کار انجام شده زیاد است اما استقلال داده ای نسبی وجود دارد باعث شد تا برنامه نویسان به برنامه نویسی برای پردازنده های گرافیکی روی بیاورند اما از آنجا که هر پردازنده معماری خاص خود را داشت، کدهای زده شده وابسته به ماشین بودند و portability نداشتند اما با طراحی زبان کودا کدها با استفاده از این زبان زده می شدند و مستقل از معماری پردازنده، برنامه نویس می توانست فرض هایی برای تعداد ریسه ها در بلاک ها و تعداد بلاک ها در گریدها و .. داشته باشد و mapping بین این فرض ها و معماری ماشین را کودا انجام می داد این ویژگی باعث شد تا کودا اصل portability را رعایت کند.
  XUL
  زبان زول به صورت عمده برای ایجاد ابزارهای شرکت موزیلا و گسترش دهنده‌های (به انگلیسی: extensions) آنها استفاده می‌شود هرچند در ابزارهای تحت وبی که بر روی پروتکل HTTP تبادل داده دارند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  Curl
  کرل ترکیبی از متن نشانه گذاری (مشابه HTML) اسکریپتی (مشابه جاوا اسکریپت) ، و محاسبات سنگین امری (مانند جاوا، #C، c++) در یک چارچوب واحد و یکپارچه است. به همین خاطر در طیف وسیعی از شرکت‌های داخلی، B2B B2C و برنامه‌های کاربردی استفاده می‌شود.
  03145233846--09391371881--02188593410
  آدرس اصفهان – میدان لاله – مجموعه مطبوعاتی – طبقه سوم واحد 25
  آدرس تهران : خ ایرانشهر – روبروی پارک هنرمندان – کوچه نیکوشهر – پ 2-طبقه چهارم واحد هشتم

  قیمت :
  موقعیت : همه استانها
  نشانی : آدرس اصفهان – میدان لاله – مجموعه مطبوعاتی – طبقه سوم واحد 25

  تاریخ درج آگهی : 1394/01/28
  تاریخ انقضاء : 1394/03/26  دسترسی سریع
   
  عبارات کلیدی
   
  آگهی های مرتبط
   

  اتوماسيون صنعتي خطوط توليد كارخانجات صنعتي

  1399/01/19
  شركت فني و مهندسي سورنا صنعت بيستون با بيش از 18 سال سابقه كار در صنعت برق در خدمت شما ... ...
  مهندس سيد حميدرضا حسيني ، تلفن : 09122089098

  ساخت انواع تابلو برقهاي توزيع و قدرت و فرمان تخصصي

  1399/01/19
  تعمیر- عیب یابی - انواع تابلو برق طراحی ساخت و نصب انواع تابلو برق به صورت پیچ و مهره و ... ...
  مهندس سيد حميدرضا حسيني ، تلفن : 09122089098 - 09362089098

  انجام پروژه‌های صنعتی و دانشجویی رشته برق در زمینه الکترونیک قدرت

  1398/12/17
  طراحی و اجرای انواع سیستمهای خورشیدی و نیروگاه خورشیدی (تامین انرژی از طریق نور خورشید) اینورترهای وصل به شبکه و جدا ... ...
  آبادگران سرزمين دانايي ، تلفن : 09126060538

  انجام پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری الکترونیک

  1399/01/09
  زمینه های کاری عبارتند از: ۱- طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ ، دیجیتال و سیگنال ترکیبی در فناوری، CNTFET ، CMOS تقویت­ کننده ... ...
  آزري ، تلفن : 09304962807

  طراحی حرفه ای سایت

  1398/12/04
  ***طراحی سایت، سئو، اپلیکیشن موبایل با قیمت مناسب *** ... ...
  گنبد فیروزه ، تلفن : 03136697151

  برنامه نویس plc و آشنا به اینورتر

  1399/01/20
  به یک نفر آشنا به برنامه نویسی plc و نصب اینورتر نیازمندیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www.saeibonyad.com ...
  رضا امیری نسب

  انجام اسکیس ،راندو ، شیت بندی و پرزانته دستی

  1399/01/20
  انجام اسکیس ، راندو ، شیت بندی و پرزانته دستی ماژیک | آبرنگ | مداد رنگی | زغال | روان نویس ... ...
  سعيد بزرگمهر ، تلفن : 09124944710

  آموزش نرم افزارهای برق

  1398/11/23
  آموزشگاه ابتکارسازان صنعت با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور، دوره های تخصصی آموزش نرم افزارهای برق ... ...
  ابتكارسازان صنعت ، تلفن : 0513-8434297

  انجام کلیه امور مالیاتی، حسابداری، حسابرسی، آموزش حسابداری و حسابرسی بیمه در اصفهان و شهرستانها

  1398/12/21
  انجام کلیه امور مالیاتی، حسابداری، حسابرسی، آموزش حسابداری و حسابرسی بیمه در اصفهان و شهرستانها. برای کسب اطلاعات بیشتر و ... ...
  صالحی ، تلفن : 09132273179

  انجام راندو پلان،راندو نما،راندو مقطع

  1399/01/20
  -انجام راندو پلان،راندو نما،راندو مقطع -راندو و شیت بندی پروژه های معماری -انجام راندو حجم،نقشه های معماری -راندو با ماژیک|آبرنگ|روان نویس|ترکیبی سعید بزرگمهر ... ...
  سعيد بزرگمهر ، تلفن : 09124944710

  آگهی های ویژه
   

  آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

  مجتمع فنی هدف
  تلفن : 02634479657


  وکیل

  وكيل پايه يك
  تلفن : 09123666928


  زیرسازی باغ بام ، بام سبز ، پارکینگ سبز (تولیدکننده و مجری)

  ژئو عمران سازه - sharafi
  تلفن : 02177257187 - 09120207297


  درب سردخانه ریلی

  دفتر فروش
  تلفن : 09129530838


  شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک

  بهنام زهرايي
  تلفن : 02140440528


  خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

  علي حاجي قاسمي
  تلفن : 03134360048

  
  جستجو در آگهی ها ...
   
  عبارت مورد نظر :