آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، شنبه 10 اسفند 1398
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    مدیا کانورتر دو پورت شبکه 10/100mbps دارای پورت SC

    مدیا کانورتر دو پورت شبکه 10/100mbps دارای پورت SC
    مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC12E-SSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP با سرعت 10/100مگابیت بر ثانیه به سیگنال قابل انتقال در بستر فیبر نوری را داشته و میتواند دامنه انتقال شما را تا 20 کیلومتر افزایش دهد. این مدیا کانورتر به صورت لینکی بوده و دارای ماژول SC تک کر به صورت On board و همچنین دارای دو پورت شبکه 10/100 می باشد. این مدیاکانورتر یکی از محصولات تولیدی شرکت دانش بنیان سپیتام می باشد، که دارای بالاترین استاندارد های ساخت بوده و به شما این اطمینان را می دهد که در هرگونه شرایط آب و هوایی از دمای 10- تا 55+ درجه سانتی گراد و در رطوبت 0 تا 80 درصد با راندمان حداکثری 93% به انتقال داده های شما بپردازد. شایان ذکر است این دستگاه دارای تاییدیه رسمی از جانب مرکز تحقیقات مخابرات ایران می باشد. در پنل جلویی این محصول یک پورت فیبر به صورت SC وOn board به همراه دو پورت Rj45 تعبیه شده و دارای 6 عدد ال ای دی نشانگر جهت نمایش وضعیت کارایی دستگاه می باشد و در پنل پشتی دستگاه نیز درگاه برق ورودی قرار گرفته است. این دستگاه به صورت Plug and Play و لینکی نصب شده و تمامی استاندارد های لازم جهت کارکرد صحیح در شبکه را دارا می باشد.

    مدل محصول: Sepitam-MC12E-SSC20
    مشخصات کلی: 2*port 10/100mbps media converter & 1*SC Simplex port
    مجموع پورت‌ها: 2*10/100mbps RJ45 Ports
    تعداد پورت‌های فیبر: 1 Port SC-Single mode, Simplex
    انتقال دیتا: Fiber: 20km/100m UTP
    طول موج: 1310nm/1550nm
    پهنای باند فیبر: 155Mbps
    پروتکل‌های شبکه: IEEE 802.3i 10BASET; IEEE 802.3u 100BASETX; IEEE802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3X, IEEE 802.3z/AB, IEEE802.1d
    نوع چیپست: Military-Grade Chip, Fan less
    برق ورودی: DC 5V 1A
    دمای عملکرد: -10°C ~ 55°C
    محافظت از برق: ±6KV
    نوع نصب و استاندارد کیس: IP30 / Stand Alone
    (MTBF) میانگین نرخ زمان خطا: 100,000 Hours
    وزن و ابعاد: 180gr, 94*71*21mm

    www.sepitam.com





    قیمت : تماس بگیرید
    موقعیت : ,اسلام‌شهر ,پاکدشت ,تهران ,دماوند ,رباط‌کریم ,ری ,ساوجبلاغ ,شمیرانات ,شهریار ,فیروزکوه ,کرج ,نظرآباد ,ورامین
    نشانی : آدرس بلوار مرزداران-خیابان حضرت ابوالفضل-بوستان هفتم غربی-ساختمان کوروش-پلاک 6-واحد 16

    تاریخ درج آگهی : 1398/12/08
    تاریخ انقضاء : 1399/02/08





    مشخصات آگهی دهنده
     
    نام و نام خانوادگی : اکرم رمضانی
    تلفن : 09125020796
    ایمیل :

    همه ی آگهی های اکرم رمضانی را ببینید


    تماس با اکرم رمضانی در مورد این آگهی :
    ایمیل شما :
    عنوان پیام :
    متن پیام :
    کد امنیتی :    
           

    * توجه : جهت اطمینان بیشتر ، آدرس آی پی شما نیز ارسال می شود

    دسترسی سریع
     
    عبارات کلیدی
     
    آگهی های مرتبط
     

    مدیا کانورتر دو پورت شبکه 10/100mbps دارای پورت SC

    1398/12/08
    مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC12E-SSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP با سرعت 10/100مگابیت بر ثانیه به سیگنال ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 09331431035

    PoE سوییچ 4 پورت 10/100mbps ، Long Distance

    1398/12/08
    Sepitam-PH204E-DEL این محصول یک سوییچ POE 4 پورت با قابلیت دیپ سوییچ برای 2 حالت Offو Extend ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 09331431035

    سوئیچ پی او ایی 8 پورت دارای 2 پورت Combo TP/SFP

    1398/12/08
    سوئیچ Sepitam-PE880-FDG-C از قابلیت های سوییچ های شرکت سپیتام این است که به دلیل رنج دمایی عملکردی که از ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144383320

    مدیا کانورتور

    1398/11/30
    مدیا کانورتور از جمله مبدل های فیبر نوری شرکت فاطررسانور است که در کنار ویدئو کانورتور و کانورتور تلفن به ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    مدیا کانورتر سپیتام مدل Sepitam-MC11G-SSF با پورت SFP

    1398/12/08
    مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC11G-SSF این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP با سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه به ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 09125020796

    POE سوئیچ مدیریتی 8 پورت، دارای2 پورت SFP

    1398/12/04
    این محصول یک POE سوئیچ نیمه صنعتی 8 پورت بوده که قابلیت ارائه 30 وات به ازای هر پورت را ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 09125020796

    رک 9یونیت،رک دیواری،تولیدرک02166101699

    1398/12/03
    بزرگترین مرکز تولید و توزیع رک در ایران خرید مستقیم از تولیدکننده = پرداخت مبلغ کمتر ----------------- رک دیواری 9یونیت عمق 60 درب های ... ...
    راهنما شبکه ، تلفن : 02166101559-02166101577

    مبدل فیبر نوری

    1398/11/30
    مبدل های فیبر نوری انتقال سیگنالهای صوت، تصویر، اینترنت و دیتای شما را تنها از طریق یک کابل فیبر امکان ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    فروش گستردۀ تجهیزات شبکه و وایرلس

    1398/12/04
    شبکه پالیس ( دنیای تجهیزات شبکه ) تامین و فروش تجهیزات کلی شبکه وایرلس میکروتیک - Mikrotik یو بی کوئیتی ... ...
    بهزاد چكاوك ، تلفن : 09010565768

    آلما شبکه ارائه کننده پچ پنل تلفنی 25 و 50 پورت Cat3 - 66932635

    1398/11/18
    آلما شبکه ارائه کننده پچ پنل تلفنی 25 و 50 پورت Cat3 - 66932635 آلماشبکه پرداز ارائه کننده انواع راه حل ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    آگهی های ویژه
     

    وکیل

    وكيل پايه يك
    تلفن : 09123666928


    آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

    مجتمع فنی هدف
    تلفن : 02634479657


    ساندویچ پانل کبیر پانل

    دفتر فروش
    تلفن : 26760626 - 09128481449


    زونکن کلاسیک

    اعتدال
    تلفن : 021-66705310


    فولاد گستر کیان - صنایع مفتولی کیانی

    كياني
    تلفن : 021-33944518


    قفل الکترونیکی سامسونگ

    شرکت کارن
    تلفن : 88202562-88202561


    خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

    علي حاجي قاسمي
    تلفن : 03134360048


    شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک

    بهنام زهرايي
    تلفن : 02140440528


    درب سردخانه ریلی

    دفتر فروش
    تلفن : 09129530838

    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :