آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، شنبه 10 اسفند 1398
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    ماژول های فیبر نوری SFP و SFP+

    ماژول های فیبر نوری  SFP و SFP+
    وظیفه ی ماژول SFP تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال های نوری است. با استفاده از ماژول فیبرSFP می توانید مسیر انتقال اطلاعات را از طریق فیبر نوری تا ده ها کیلومتر افزایش دهید - دارای پهنای باند 1.25Gbps تا 10Gbps
    - دارای پورت فیبر LC به صورت سیمپلکس و داپلکس
    -پشتیبانی از مانیتورینگ تشخیص دیجیتال (DDM)
    -دمای عملکرد در مدل های صنعتی از40- تا 85+ درجه سانتیگراد
    -دمای عملکرد در مدل های غیر صنعتی از0 تا 70+ درجه سانتیگراد
    دارای مدل های زیر:
    Sepitam-SFP1G-MM-DX-2KM
    Sepitam-SFP1G-SM-DX-20KM
    Sepitam-SFP1G-SM-SX-20KM
    Sepitam-SFP10G-SM-DX-20KM




    Sepitam-SFP1G-MM-DX-2KM


    Compliant with : MSA and SFF-8472
    Cable Type : MM
    Wave Length: 850nm
    Interface: LC duplex
    Core size: (μm 50~62.5 / 125
    : 1.25Gbp:Max Data Rate
    500 m:Max Cable Distance
    13 to +1:TX Power
    -21 to 0:RX Power
    DDM Support: YES
    power supply v 3.6 –v3.0
    ESD protection: YES
    Class laser : Class 1
    Temperature Range : Commercial: 0~70°C
    Extended: -10~+80°C
    Industrial : -40~+85°C
    ابعاد : 14.8*56.6*13.8mm




    Sepitam-SFP1G-SM-DX-20KM


    MSA and SFF-8472 Compliant with
    SM Cable Type
    1310 Wave Length nm
    LC duplex Interface
    Core size: 9 / 125μm
    1.25 Gbps Max Data Rate
    20km: Max Cable Distance
    TX Power: -12 to –1
    RX Power :-25 to 0
    YES DDM Support
    3.0 power supply - 3.6V
    YES ESD protection
    Class 1 Class laser :
    Commercial: 0~70°C Temperature Range
    -10~+80°C Extended
    : -40~+85°C Industrial
    14.8 *56.6*13.8mm







    قیمت :
    موقعیت : ,اسلام‌شهر ,پاکدشت ,تهران ,دماوند ,رباط‌کریم ,ری ,ساوجبلاغ ,شمیرانات ,شهریار ,فیروزکوه ,کرج ,نظرآباد ,ورامین
    نشانی : تهران، بلوار مرزداران خیابان ابوالفضل بوستان هفتم غربی پلاک 6 واحد 16شرکت سپیتام

    تاریخ درج آگهی : 1398/12/08
    تاریخ انقضاء : 1399/02/08





    مشخصات آگهی دهنده
     
    نام و نام خانوادگی : اکرم رمضانی
    تلفن : 09125020796
    ایمیل :

    همه ی آگهی های اکرم رمضانی را ببینید


    تماس با اکرم رمضانی در مورد این آگهی :
    ایمیل شما :
    عنوان پیام :
    متن پیام :
    کد امنیتی :    
           

    * توجه : جهت اطمینان بیشتر ، آدرس آی پی شما نیز ارسال می شود

    دسترسی سریع
     
    عبارات کلیدی
     
    آگهی های مرتبط
     

    تجهیزات فیبر نوری

    1398/11/30
    فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری هر آنچه که برای راه اندازی شبکه فیبر نوری به آن نیاز دارید را از ما ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    فروش کابل فیبر نوری

    1398/12/08
    کابل های فیبر نوری Indoor و Outdoor جهت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و دوربینهای مدار بسته و انتقال دیتا. فروش ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144287499

    ماژول های فیبر نوری SFP و SFP+

    1398/12/08
    وظیفه ی ماژول SFP تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال های نوری است. با استفاده از ماژول فیبرSFP ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 09125020796

    فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

    1398/11/18
    فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 ================================================= فیبر نوری مالتی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    کابل فیبر نوری

    1398/11/26
    عرضه ی کابل فیبر نوری با کیفیت بالا و قیمت رقابتی شرکت فاطر رسا نور ارائه دهنده ی انواع ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

    1398/11/18
    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635 فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) ====================================================== ساختار کلی ... ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 پندوئیت آمریکا- 66932635

    1398/11/18
    آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 پندوئیت آمریکا- 66932635 ...
    آلما شبکه ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

    تجهیزات پسیو فیبر نوری، کابل و اکسسوری فیبر نوری

    1398/11/30
    شرکت فاطر رسا نور با ارائه ی با کیفیت ترین تجهیزات پسیو فیبر نوری، زیرساخت شبکه شما را به شبکه ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور فیبر نوری

    1398/11/30
    در اجرای شبکه های فیبر نوری استفاده از تجهیزاتی نظیر پچ پنل، پیگتیل، پچ کورد و آداپتور برای راه اندازی ... ...
    میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

    فرستنده گیرنده های فیبر نوری سپیتام

    1398/12/08
    لینکهای ارتباطی فیبر نوری SAE با طراحی مهندسین ایرانی و استفاده از بالاترین سطح تکنولوژی و استانداردهای جهانی در صنعت ... ...
    اکرم رمضانی ، تلفن : 02144287499

    آگهی های ویژه
     

    آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

    مجتمع فنی هدف
    تلفن : 02634479657


    قفل الکترونیکی سامسونگ

    شرکت کارن
    تلفن : 88202562-88202561


    وکیل

    وكيل پايه يك
    تلفن : 09123666928


    زونکن کلاسیک

    اعتدال
    تلفن : 021-66705310


    فولاد گستر کیان - صنایع مفتولی کیانی

    كياني
    تلفن : 021-33944518


    درب سردخانه ریلی

    دفتر فروش
    تلفن : 09129530838


    ساندویچ پانل کبیر پانل

    دفتر فروش
    تلفن : 26760626 - 09128481449


    شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک

    بهنام زهرايي
    تلفن : 02140440528


    خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

    علي حاجي قاسمي
    تلفن : 03134360048

    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :