آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، يكشنبه 05 بهمن 1399
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
  نماد اعتماد
   

  نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق

  نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق
  بسمه تعالي
  قابليت هاي نسخه شماره 8 نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق
  الف : ‌توضيحات فني
  معرفي ابزارهاي طراحي و توسعه نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق شركت رايان پيوند مهر
  در توسعه و طراحي اين نرم افزار از ابزار Rational Rose و جهت توسعه آن از دلفي 7 استفاده شده است همچنين براي طراحي و پياده سازي پايگاه داده از Microsoft SQL Server و جهت گزارش گيري و گزارش سازي از نرم افزار Crystal Reports و در موارد بسيار معدودي از Quick Report نيز استفاده شده است .
  User Guide
  براي توليد راهنماي نرم افزار از قالب Html كه بخشهاي مختلف نرم افزار در آن توضيح داده شده است و در Main Form با زدن كـليد F1 كاربر به راحتي ميـتواند به آن دسترسي داشته و در محيط IE مشاهده نموده و استفاده نمايد . با اين وجود راهنماي كامل تري بصورت Multimedia (با تصوير و صدا و بيش از چهار ساعت فيلم آموزشي) وجود دارد كه به صورت عملي و ملموس نرم افزار را بطور كامل توضيح داده است و براي جلوگيري از حجيم شدن فيلم از قالبهاي Adobe Flash مثل SWF و FLV استفاده شده است .
  اين نرم افزار علاوه بر اينكه پاسخگوي تمام نيازهاي اداري دفاتر ازدواج و طلاق مي باشد چند منظوره (Multi Purpose) نيز ميباشد و در حقيقت غير از نرم افزار دفاتر ازدواج و طلاق نرم افزار دبيرخانه و حسابداري ويژه سردفتران نيز در آن لحاظ شده است و سردفتران ازدواج و طلاق با وجود اين نرم افزار نيازي به نرم افزار دبيرخانه و حسابداري نيز ندارند. لذا با توجه به گسترده بودن و حجيم بودن نرم افزار (در اين نرم افزار بيش از 120 فرم كاربردي وجود دارد) استفاده از آن براي كاربران دفاتر ازدواج و طلاق بسيار ساده ميباشد و در قسمتهاي مختلف نرم افزار در صورت لزوم راهنماي گام به گام نيز وجود دارد كه كاربر با قرار گرفتن در هر (Edit Box) راهنماي آن در قسمت راهنماي گام به گام بطور خوكار توضيح داده ميشود و بعضاً بازدن يك كليد ميتواند به راحتي به راهنما دسترسي داشته باشد .
  همچنين بـراي دسترسي بـه داده ها در تمام بخشهاي اين نـرم افزار امكان جستجوي اطلاعات بـر اساس فيلدهاي مختلف وجود دارد .
  براي سهولت كار كاربران با توجه به سليقه هاي مختلف آنان در سراسر كشور و تمامي استانها از بيش از يكصدو نود فرم براي گزارش گيري استفاده شده است .
  Validation
  توسعه كلاسهاي اعتبار سنجي (Validation) بسيار دقيق (با توجه به سالها تجربه مدير پروژه در امور ازدواج و طلاق و با توجه به اينكه تا اين تاريخ 10/11/1389 بيش از 220 كاربر در سراسر كشور اين نرم افزار را مورد استفاده قرار داده اند) در نرم افزار لحاظ شده است براي جلوگيري از خطاهاي ناخواسته كاربر در ورود اطلاعات و بمنظور حفظ سلامت داده ها (Data Integrity) علاوه براينكه كاربر چنانچه عدد روز و ماه تاريخ را اشتباه وارد كند يا مثلاً شماره ملي را كمتر از ده رقم وارد نمايد كاربر را متوجه خطاي خود مينمايد در قسمت معرفينامه آزمايشگاه (اولين قسمتي كه اطلاعات زوجين وارد سيستم ميشود) چنانچه اسامي زوجين از موارد افراد ممنوع الازدواج (محجورين) بوده باشد سيستم كاربر را متوجه موضوع مينمايد همچنين اگر سن زوجه كه قانوناً نبايد كمتر ار 13 سال بوده باشد پس از وارد كردن تاريخ معرفينامه نامه و تاريخ تولد زوجين ، كاربر را مطلع مينمايد كه سن زوجه كمتر از 13 سال تمام ميباشد همچنين است اگر سن زوج كمتر از 15 سال بوده باشد . در قسمتهاي ازدواج و طلاق باتوجه به تاريخ وقوع عقد پس از وارد كردن تاريخ تولد سن زوجين بطور خودكار حتي اگر ازدواج خارجي بوده و تاريخ تولد زوجين به ميلادي وارد سيستم شود ابتدا تولد آنان به شمسي تبديل و سپس سن آنان محاسبه ميشود مهم تر اينكه اگر كاربر تاريخ صدور شناسنامه را بزرگتر از تاريخ تولد وارد سيستم نمايد كاربر را متوجه اشتباه خود مينمايد و اگر شناسنامه مخدوش بوده و تاريخ تولد را زوجين تخلف نموده و سن خود را كم كرده باشند ( كه غالباً يا فراموش ميكنند تاريخ صدور را نيز دستكاري كنند و يا اگر آن را نيز دستكاري كنند تخلف واضح و آشكار ميشود) كاربر را متوجه مينمايد كه شناسنامه مخدوش ميباشد و ...
  حتي اگر كاربر ازدواج يا طلاقي را كه قبلاً وارد سيستم نموده و فراموش نموده است چنانچه خواسته باشد دوباره آن ازدواج يا طلاق را وارد سيستم نمايد كاربر را متوجه اشتباه خود مينمايد همچنين تاريخ وقوع عقد (كه غالباً يا برابر با تاريخ ثبت ميباشد و بعضاً ممكن است عقد قبلاً جاري شده باشد و زوجين پس از مدتي واقعه ازدواج خود را ثبت نمايند) چنانچه كاربر تاريخ وقوع عقد را كوچكتر از تاريخ ثبت وارد سيستم نمايد كاربر را متوجه اشتباه خود مينمايد .
  User Friendly
  استفاده از كامپوننتهاي TMS، VCL Skin به بمنظور زيبا كردن محيط گرافيكي نرم افزار (User Friendly) و همچنين استفاده از رنگهاي مناسب كه متناسب با هر سليقه و فرهنگ بوده باشد در محيط نرم افزار لحاظ شده است و به منظور دسترسي آسان و راحت كاربر به موقعيت مكان نما از كامپوننت Focus Label نيز استفاده شده است .
  براي سهولت و سرعت ورود اطلاعات
  كاربر نه تنها عبارتهاي چاپي دفتر را وارد سيستم نمي نمايد بلكه عبارتهاي خطي تكراي بطور خودكار وارد سيستم ميشود و براي توضيحات مختلف و سليقه اي وقايع ازدواج و طلاق در بخش تنظيمات ، قسمت پيش نويس ها لحاظ شده است كه كاربر فقط براي يك بار پيش نويس هاي مختلف مورد نـظر خـود را وارد اين قسمت مي نمايد و براي دسترسي آسان كاربر به اين پيش نويس ها براي هر كليد ، كاربر مي تواند زير نويس (Hint) با سليقه خود تعريف نموده و در صورت لزوم اين پيش نويس ها را در محل خود فقط با زدن يك كليد فراخواني نمايد .
  Data security
  براي امنيت داده ها علاوه بر اينكه كاربر با توجه به اهميت داده ها (Data Base) ميتواند نسخه پشتيبان تهيه نمايد همچنين از قسمتهاي مختلف برنامه نيز مي تواند خروجي (Xml) بگيرد .
  سهولت نصب
  با توجه به گستردگي و بزرگي نرم افزار نصب آن بسيار ساده و آسان بوده و كاربر مبتدي نيز ميتواند فيلم آموزشي را فقط با دو كليك و نرم افزار دفاتر ازدواج و طلاق را فقط با شش كليك نصب نمايد .
  ب : توضيحات كاربردي
  بخش هاي كاربردي نرم افزار جامع دفاتر ازدواج و طلاق
  1 – معرفينامه آزمايشگاه
  در اين بخش با توجه به درخواستهاى سران دفاتر و آزمايشگاه هاي سراسر كشور بيش از 12 نمونه فرم جهت گزارش گيري و چاپ تعبيه شده است .
  2 – تعيين وقت ثبت ازدواج و طلاق و ...
  3 – ثبت وقايع ازدواج
  شامل ثبت وقايع ازدواج براساس قوانين و دفاتر جاري كشور و استاندارد سازمان ثبت اسناد و املاك كشور تنظيم شده است و حتي قسمتهايي در اين بخش پيش بيني شده است كه كاربر ميتواند از ازدواج هاي قديمي و حتي قديمي تر يعني زمانيكه دفاتر چاپي نبودند (قبل از سالهاي 1350) نيز گزارش گيري نمايد همچنين از دفاتري كه به دليل فوت يا استعفاي يكي از سردفتران در اختيار سردفتر ميباشد و روش گزارش گيري از اين نوع دفاتر متفاوت با دفتر جاري است نيز پيش بيني شده است .
  4 – ثبت وقايع طلاق
  توضيحات اين بخش همانند قسمت ازدواج است و در قسمت ازدواج توضيح داده شد .
  5 – امور اداري
  الف : نامه هاي اداري
  براي سهولت امور سردفتران بيش از 50 مورد انواع نامه هاي اداري با پيش نويس هاي كارشناسي شده در اين قسمت پيش بيني شده است كه كاربر ميتواند طي چند ثانيه نامه مورد نظر خود را صادر نمايد .
  ب : چاپ پاكت در ابعاد مختلف حتي چاپ پاكت عقد نامه و طلاقنامه
  ج : دبيرخانه
  اين قسمت شامل نامه هاي وارده و نامه هاي صادره و جواب نامه هاي وارده بوده و شماره دبيرخانه بطور خود كار براي هر سال از 1 شروع و تا پايان همان سال ادامه خواهد داشت و . . . در هر قمست نيز امكان جستجو نيز وجود دارد .
  د : حسابداري
  حسابداري شامل دو بخش ميباشد :
  يك : هزينه ها
  كاربر ميتواند در اين يخش ريز هزينه اي خود را از قبيل دستمزد كارمندان ، اجاره محل دفترخانه ، هزينه آب و برق و خريد تجهيزات و ... را بطور مجزا وارد نمايد
  دو : محاسبات
  كاربران درآمد حاصل از حق التحرير ازدواج و طلاق را در قسمت هاي مربوطه (ثبت وقايع ازدواج و طلاق) وارد مينمايند . در قسمت محاسبات جمع در آمد ناخالص ازدواج و طلاق را بطور مجزا و در كادري ديگر مجموع در آمد نا خالص همچنين ريز هزينه ها بطور مجزا جمع زده شده و در كادري ديگر مجموع هزينه ها نمايش داده شده و مجموع درآمد خالص نيز نمايش داده ميشود و در صورت بيشتر بودن هزينه ها از درآمد سيستم با پيام بخصوصي كاربر را از موضوع كسري درآمد مطلع مينمايد همچنين كاربر ميتواند ساليانه گزارش عملكرد براي اداره ماليات و داريي بطور مفصل (ريز در آمدها و هزينه ها و ...) اقدام به چاپ و گزارش گيري نمايد .
  6 – محاسبه مهريه به نرخ روز
  در اين قسمت كاربر ميتواند سال وقوع عقد همچنين سال مطالبه و ميزان مهريه را وارد نموده و با زدن كليد اينتر نتيجه را به عدد همچنين به حروف نيز مشاهده نمايد و حتي اگر مهريه سكه بوده باشد ماشين حساب اين نرم افزار همانند Calculator ويندوز عمل نموده و كاربر از آن استفاده مينمايد و نيازي به ماشين حساب ويندوز ندارد .
  7 – اسناد وشناسنامه هاي جعلي و سرقتي و افراد ممنوع الازدواج
  اسامي افراد ممنوع الازدواج و شناسنامه هاي جعلي و سرقتي از طرف سازمان ثبت اسناد و املاك كشور اعلام مي شود . با توجه به اينكه در اين قسمت جستجو بر اساس تمام فيلدها وجود دارد كاربر نيازي به جستجو در اين قسمت ندارد و سيستم در اثناي وارد نمودن اطلاعات بطور خودكار آلارم داده و كاربر را از موضوع مطلع مي نمايد .
  7 – اطلاعات دفاتر ازدواج و طلاق
  با توجه به ضرورت ارتباط اداري سران دفاتر ازدواج و طلاق ، اطلاعات دفاتر از قبيل شماره دفتر ازدواج ، شماره دفتر طلاق نام و نام خانوادگي سردفتر ، تلفن ها و تلفن همراه ، نمابر ، آدرس پست الكترونيكي نشاني دفتر خانه و كد پستي و ... در اين قسمت وارد شده و كاربر در تمام فيلدها ميتواند جستجو نموده و در صورت لزوم مكاتبه با سردفتر مورد نظر علاوه براينكه از پيش نويس نامه هاي اداري استفاده مينمايد حتي پاكت نامه را نيز در ابعاد مختلف ميتواند در قسمت مربوطه (چاپ پاكت نامه) چاپ نمايد .
  8 – بخش قوانين
  تمام قوانين مربوط به ازدواج و طلاق در اين بخش وارد شده و كاربر ميتواند ضمن جستجوي قانون مورد نظر اقدام به چاپ و گزارش گيري نمايد .
  9 – دفتر چه تلفن و يادداشت
  در اين قسمت كاربر ميتواند اطلاعات مربوط به اشخاص و ادارات مرتبط مانند ادرات ثبت اسناد و املاك و ثبت احوال و آدرس نشاني دادسراها و آزمايشگاه ها ... را وارد نموده و در صورت لزوم اقدام به تهيه گزارش نمايد .
  10 – بخش آمار
  در جهان امروز آمار يكي از مهمترين امور مديريت كشور ها بشمار مي آيد . در اين بخش كاربر ميتواند اقدام به آمارگيري از سن مزدوجين ، بطوريكه كوچكترين و بزرگترين و ميانگين سن ازدواج و تعداد آن و بطور مفصل نيز نمايش داده ميشود و كاربر نيز ميتواند از نمودار ستوني آن چاپ و گزارش گيري نمايد .
  11 - نسخه پشتيبان
  در اين قسمت دو نوع گزارش گيري وجود دارد :
  الف : از تمام بانك اطلاعاتي باپسوند *.dat با امكان بازيابي اطلاعات به طور آسان و راحت .
  ب : امكان خروجي از قسمتهاي مختلف و ويژه با پسوند *.xml همچنين در صورت لزوم امكان بازيابي و حتي افزودن اطلاعات . بطور مثال كاربر ، رايانه اي را در دفتر كار خود دارد و در محلي دورتر مثلاً در منزل خود ، كاربري ديگر نيز ساير وقايع را وارد سيستم مينمايد كه ميتوان از كامپيوتر دوم جستجو نموده و خروجي مورد نظر را تهيه نموده و به اطلاعات كامپيوتر اول اضافه نمايد
  شايان ذكر است كه امكان اتصال دو يا چند كامپيوتر از طريق شبكه داخلي نيز به بانك اطلاعاتي وجود دارد كه در صورت لزوم و درخواست كاربران بطور جداگانه ارائه ميشود .
  براي توضيحات بيشتر به سايت : www.rayanpeyvand.ir مراجعه نماييد .
  تلفن : 02155704355 02155727601
  شركت نرم افزاري رايان پيوند مهر  قیمت : 240000 تومان
  موقعیت : همه استانها
  نشانی : تهران خيابان قزوين دوراهي قپان خيابان عبيدزاكاني كوچه نيازمند كوچه نريماني دوم پلاك 14

  تاریخ درج آگهی : 1390/09/05
  تاریخ انقضاء : 1390/11/05  دسترسی سریع
   
  عبارات کلیدی
   
  آگهی های مرتبط
   

  دفتر ازدواج 246 تهران

  1399/11/04
  *برگزاری مراسم جشن عقد ازدواج به سبک خاص و به یاد ماندنی (عقد آریایی همراه با سوگندنامه فارسی) *ثبت ازدواج موقت ... ...
  محمد حسینی ، تلفن : 22955298- 22967874 -09102226462

  بهترین وکیل خانواده (ونک)

  1399/11/04
  دفاع از حقوق خود را به صورت تضمینی به وکلای با تجربه بسپارید . انجام کلیه خدمات تخصصی حقوقی، وکالت موثر ... ...
  حسین احمدی ، تلفن : 09121465378_77545876

  آموزش دوره های جامع حسابداری ویژه اشتغال

  1399/11/04
  **آموزش دوره های جامع حسابداری ویژه اشتغال** مجتمع فنی فروغ دانش((با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای)) ... ...
  مشاور آموزشی ، تلفن : 88201359

  وکیل خوب جهت طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، اصفهان

  1399/10/20
  طلاق از طرف مرد : مرد حق طلاق دارد و این به آن معنی است که هر زمان که اراده کند، ... ...
  موسسه حقوقی سايه ، تلفن : 09133133941-09120133941

  جامع ترین نرم افزار موبایل,مناقصات و مزایدات,Tenderapp

  1399/11/01
  Tenderapp | نرم افزار مناقصات ایران تندر,تندراپ جامع ترین نرم افزار موبایل,مناقصات و مزایدات و فرصت های مرتبط با کسب و ... ...
  irantender ، تلفن : 02177582924

  صفر تا صد آموزش نرم افزار هلو در نمايندگي رسمي

  1399/09/30
  حسابداري با نرم افزار هلو درسطح کارداني ويژه افراد جوياي کار و کارفرمايان به طور خلاصه اين دوره ها نوعي آموزش ... ...
  مرتضی جعفری ، تلفن : 66432432

  انجام كليه امور حسابداري در كرج -اظهارنامه-مشاوره مالي-سرمايه گذاري-مالي-مديريت مالي-تامين نيروي انساني متخصص و خبره و با تجربه در حيطه حسابداري و كامپيوتر-اموزش و نصب و طراحي و برنامه نويسي نرم افزار هاي حسابداري و اتوماسيون اداري -دفاتر قانوني-ليست حقوق و دستمزد و بيمه تهيه صورت هاي مالي حسابداري-ماليات-بيمه-اظهارنامه-مشاوره در بورس-سرمايه گذاري-مالي-مديريت مالي-تامين نيروي انساني متخصص و خبره و با تجربه در حيطه حسابداري و كامپيوتر-اموزش و نصب و طراحي و برنامه نويسي نرم افزار هاي حسابداري و اتوماسيون اداري -دفاتر قانوني-ليست حقوق و دستمزد و بيمه تهيه صورت هاي مالي حسابداري تنظيم دفاتر قانوني ماليات بيمه اظهارنامه مالياتي مشاوره در بورس سرمايه گذاري مالي مديريت مالي تامين نيروي انساني متخصص و خبره و با تجربه در حيطه حسابداري و كامپيوتر-اموزش و نصب و طراحي و برنامه نويسي نرم افزار هاي حسابداري و اتوماسيون اداري -دفاتر قانوني-ليست حقوق و دستمزد و بيمه تهيه صورت هاي مالي

  1399/11/01
  انجام کلیه امورحسابداری و مالی شرکتها(سهامی خاص ، سهامی عام ، با مسئولیت محدود و تعاونی) ، موسسات ... ...
  اريا ، تلفن : 02632548564

  آموزش جامع نرم افزار سپیدار سیستم

  1399/09/22
  نرم افزار سپیدار سیستم یکی از بهترین نرم افزار حسابداری کشور هست که دارای مشتریان بسیار زیادی از طیفهای مختلف ... ...
  حسابداران خبره آذربايجان ، تلفن : 09142216080

  شرکت صنعت مشاور اسپادان (جامعه مشاوران صنعت) ، تلفن : 09137954272

  دورکاری با نرم افزار حسابداری هلو تحت وب

  1399/09/30
  شرکت استقرار سیستم(ارائه دهنده سیستم های تحت وب نرم افزار هلو) نمایندگی رسمی فروش ، خدمات و آموزش نرم افزار مالی ... ...
  مرتضی جعفری ، تلفن : 66432432

  آگهی های ویژه
   

  وکیل خوب

  وكيل پايه يك
  تلفن : 09123666928


  آراد- ثبت شرکت- ثبت برند- واگذاری برند آماده

  راهب
  تلفن : 021-26312303-5


  ساندویچ پانل کبیر پانل

  دفتر فروش
  تلفن : 02128424830 - 09128481449


  فروش دستگاه لیزر فایبر حکاکی فلزات و حک و برش طلا

  ف بامداد
  تلفن : 09109103925


  لباسشویی فراصوت

  خوشخو
  تلفن : 09123611749


  کاشت مو با یک میلیون تومان

  nasim
  تلفن : 09018529294


  خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

  علي حاجي قاسمي
  تلفن : 03134360048


  درب سردخانه ریلی

  دفتر فروش
  تلفن : 02128424830


  آموزش کامپیوتر

  مهدي محمدي
  تلفن : 09192995845

  
  جستجو در آگهی ها ...
   
  عبارت مورد نظر :
  فروشگاه اینترنتی لباس لوکس
  کیف زنانه