آگهی رایگان
صفحه اصلی

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، دوشنبه 10 فروردين 1394
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 

  فیلم مستند ظهور (The Arrivals) زیرنویس فارسی

  فیلم مستند ظهور (The Arrivals) زیرنویس فارسی
  تشریح کامل شیطان پرستان و فراماسونها

  ************************************
  برای خرید این محصول به آدرس زیر مراجعه نمایید:

  http://www.neyshop.ir

  ************************************

  هیچ کجای اینترنت چنین مطالبی را پیدا نخواهید کرد _ تعداد : 4 DVD

  موثرترین فیلم افشاگری،کامل و تخصصی در مورد
  فراماسونری ، دجال شیطانی ، آخر زمان توسط استاد علی اکبر رائفی پور
  + مستند ظهور ، مجامع مخفی و دجال آخرالزمان + مستند فریب + راز دلار + مستند هارپ HAARP + مستند اعداد مقدس + مستند بررسی اجمالی سازمان امنیت ملی امریکا NSA + نظم نوین جهانی + شیطان پرستان و فراماسونها + اهداف فراماسونری + عقاید فراماسونری + عدد 666 نماد دجال یا ضد مسیح (Antichrist) و یا شیطان + ستاره ی پنج گوشه ی معکوس یا بافومت (Baphomet) + پرگار و گونیا (یکی از مهمترین و معروفترین علامات) + عدد ۳۳ + عدد 13 + «ستاره ی شش گوش » علامت و نماد بحث برانگیز فراماسونها + ستون سنگی با نوک هرمی ابیلیسک (Obelisk) + چشم جهانبین (تک چشم) + ایلومیناتی + صفحه شطرنجی + ....

  و صدها مطلب دیگر


  هیچ کجای اینترنت چنین مطالبی را پیدا نخواهید کرد _ تعداد 4 _ DVD


  می خواهیم شما را به دیدن یکی از مهمترین، قویترین و تأثیرگذارترین مستندهای روی اینترنت دعوت کنیم. این سریال مختص گروه خاصی از انسانها با نژاد و یا دین خاصی نیست بلکه همه انسان های آزادی خواه بایستی این سریال را تماشا کنند.

  مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به ایلومیناتی، فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها، که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.

  در این مستند تلاش شده است که به پرسشهایی نظیرسوالهای زیر پاسخ داده شود:

  * چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟

  * چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟

  * پشت پرده فیلمها و کارتون های سینمایی چیست؟-

  * چرا سلطه گران جهانی به دنبال احیای معبد سلیمان هستند؟

  * چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟

  * چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟

  *چه وجه اشتراکی بین جورج بوش ، اباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟

  * چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟

  * هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟

  * دجال (ضد امام مهدی ، عجل الله تعالی فرجه، و ضد مسیح ، علیه السلام) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به هدف چیست؟

  اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود.

  هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز (Elite)، خاندانهای سلطنتی در اروپا، زرسالار و جهان خواهان است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.

  تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا می کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند.

  مهمترین سخن ما "بیداری" و "آگاهی" است. همه ما بایستی نسبت به حوادثی که در جهان اطراف ما اتفاق می افتند، بیدار و آگاه باشیم تا بتوانیم جهت آماده سازی و تربیت نسل هایی که در آینده میزبان و همراه امام مهدی (عج) خواهند بود، خدمت کوچکی کرده باشیم

  راز دلار

  قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونها هستند لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.
  لذا برج های دوقلوی تجارت جهانی که برمبنای الگوی دو ستون معبد سلیمان " بواز "و "جاکین" ساخته شده بود گیت و دروازه ورود ماسونها به نظم نوین جهانی گشت و به بهانه دو برج به دو کشور مسلمان حمله شد

  بررسی تاریخچه ، نمادها و عقاید فراماسونری

  بررسی اهداف فراماسونری و نظم نوین جهانی  ************************************
  برای خرید این محصول به آدرس زیر مراجعه نمایید:

  http://www.neyshop.ir

  ************************************

  فراماسونری چیست؟
  می توان گفت این سؤالی است که افراد بسیاری قادر به پاسخ دادن نیستند و یا اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارند. این در حالی است که این تشکیلات و اعضای آن، نقش مهمی در تاریخ داشته اند و شناخت این تشکیلات، برای ما مسلمانان امری لازم و ضروری است.
  کلمه ی ماسون (mason) یعنی بنّا ، فراماسون (Freemason) یعنی بنّای آزاد . ماسونری یک تشکیلات منظم جهانی است که بر ارکان دولت های جهان و اکثر وجوه زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع، سلطه یافته است و بسیار هم آزادانه عمل می کند . کسی که عضو فراماسونری است ، ماسون یا فراماسون نامیده می شود . ساختمانی که مرکز فعالیت ماسونهاست لژ نام دارد . یکی از بزرگترین اهداف گروه های ماسونی این است که زمینه را برای حکومت فردی از بین ماسون ها با عنوان نمادین ضد مسیح (Antichrist = دجال)، یا به تعبیر بعضی از گروه های ماسونی ، فرعون جدید (New Pharaoh) آماده کنند. فراماسونری جمعیتی سرّی است که کسی به راحتی نمی تواند در حریم آن نفوذ کند و اگر هم راه یافت، مکلف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛ اما با این وجود ، کسانی توانستند به حریم آن نفوذ کنند و به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف و افشای اسرار آنها شوند .
  همه ی این افراد متفق الرأی هستند که : "مسئله یک توطئه است که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شده و تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد و هدف نهائی آن ایجاد یک حکومت جهانی «شیطانی» است و برای پیاده کردن آن در سراسر عالم، به یک مبارزه وسیع و بی امان دست زده اند".
  یک توضیح : در کشور های غربی گروه های مختلف مخفی و سری فعالیت می کنند که بعضآً نام های اغواگری چون ) Illuminati = روشن ضمیران، روشن فکران ) و ... دارند. اکثر گروه های نامبرده ، گروه هایی توطئه گر و پیرو اهداف شیطانی هستند که دست بسیاری از آن ها برای محققین رو شده است. اکثر این گروه ها با وجود تفاوت های ظاهری، عقاید مشترک و اهداف یکسانی دارند.

  منشأ فراماسونری:
  فراماسونری عمده ی تعلیمات خود را از حکومت طاغوتی و شیطانی مصر باستان کسب کرده است، هر چند تعالیم اندکی نیز از بقیه ی حکومت های الحادی فراگرفته است. در هر صورت رد پای حکومت طاغوتی فرعون های مصر باستان را می توان در سراسر تعالیم ماسونی یافت.

  علائم ، نمادها و اعداد در فراماسونری:  - چشم جهانبین :

  یکی از نمادهایی که در فراماسونری کاربرد فراوان دارد، علامت و نماد چشم جهان بین«All seeing eye» است که به صورت یک هرم و چشم در رأس آن می باشد. این نماد مربوط به یکی از خدایان مصر باستان بوده است .


  شکل استفاده در معماری و گرافیک :
  هرم در معماری کاربرد زیادی دارد ، اما هر هرمی هرم ماسونی نیست!
  هر م در معماری ماسونی به شکل هرم با رأس جدا و یا هرم با رأس نورانی نشان داده میشود .
  در گرافیک (خصوصاً طراحی آرمهای ماسونی) کاربرد فراوان دارد .  - ستون سنگی با نوک هرمی ابیلیسک (Obelisk):
  این نماد که نماد زایندگی و باروری در مصر باستان بوده است، در بناهای ماسونی متعددی به کار رفته است . توجه کنید که Obelisk ها دقیقاً به شکل فوق می باشند و به صورت ستون سنگی منشوری شکل هستند که سطح مقطع مربعی دارند و در انتهای آن ها نیز همیشه هرم وجود دارد. بنابراین بناهایی که ویژگی های فوق را نداشته باشند، Obelisk محسوب نمی شوند.


  شکل استفاده در معماری :
  هموانطور که ذکر شد ، ابلیسک ستونی است با سطح مقطع مربعی شکل (و نه مستطیل یا دایره) و یک هرم در رأس آن .
  هر بنایی با این مشخصات یک ابلیسک محسوب میشود . با جستجوی کلمه Obelisk در اینترنت به ابلیسک هایی با کاربرهای مختلف مواجه خواهید شد ، مثل ساختمان یادبودی در واشنگتن آمریکا و یا برج ساعت یکی از شعب یونایتد


  - «ستاره ی شش گوش » علامت و نماد بحث برانگیز فراماسونها :
  این علامت در افکار عمومی به عنوان نماد «یهودی ها» شناخته شده است و به آن « ستاره ی داوود » یا « مهر سلیمان » هم می گویند؛ ولی در حقیقت این نماد هم جزء نمادهای الحادی بوده که بر اساس تفکرات الحادی مصر باستان ساخته شده است و نماد تعادل طبیعت بین زن و مرد، طبع سرد و گرم، الهه های ماه و خورشید و.... است. البته علامت مذکور در مکتب های الحادی دیگر، مانند هندوییسم و دیگر مکتب های شرقی نیز با مفاهیم مشابهی به کار می رود. نکته ی مهم این است که این تفکر تعادل عالم خلقت، متفاوت با دیدگاه اسلام است.
  نکته ی عجیبی که وجود دارد ، این است که شیطان پرستان نیز علامت مذکور را قویترین علامت خود می دانند و از آن در مراسم شیطانی خود استفاده می نمایند .


  - عدد 13:
  عدد مقدس ماسون ها و یهودیان است. در حالی که مسیحیان آن را نحس می دانند. فراماسون ها در بسیاری از نماد های خود، تعداد اجزاء را 13 قرار می دهند.


  - عدد ۳۳ :
  گروه های ماسونی 33 مرتبه و 33 درجه دارند . شخصی که به درجه ی 33 می رسد ، قدرت زیادی داشته و ماسون اعظم نامیده می شود. این شخص بالاترین مقام لژ را در اختیار دارد.


  - پرگار و گونیا (یکی از مهمترین و معروفترین علامات) :

  شکل استفاده در معماری و گرافیک :
  در معماری و گارفیک معمولاً به همین شکلی که در تصاویر بالا دیدید به کار میرود . بیشتر در گرافیک و طراحی لوگو کاربرد دارد .


  - ستاره ی پنج گوشه ی معکوس یا بافومت (Baphomet) :

  دست شیطان یا دست شاخدار:
  علامت Cornuto علامتی است که باید در تفسیر آن بسیار محتاطانه عمل کرد. زیرا علاوه بر معنای دست شیطان که در غرب شناخته شده است، معانی دیگری نیز دارد. برای مثال در بین ناشنوایان این علامت به معنای I love you می باشد. در مناطق آذری زبان ایران و ترکیه و . . . نیز این علامت نماد بوزقورت (گرگ خاکستری) می باشد که این نماد ، در بین آذری ها شناخته شده است . بنابراین Cornuto هنگامی به معنای دست شیطان است که یک فرد شنوای اروپایی یا آمریکایی در مکان های متعدد از این علامت استفاده می کند و از سوی دیگر این شخص با گروه های مخفی و مشکوک مرتبط است . به عبارت دیگر، هر گردی گردو نیست!


  - عدد معروف 666 نماد دجال یا ضد مسیح (Antichrist) و یا شیطان :

  بعد از ذکر علامات و اعداد مورد استفاده در فراماسونری، ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که برای تطبیق علامت های مذکور بر گروه ها و افراد، باید همواره با احتیاط برخورد کرد. زیرا در بعضی از مواقع، علامت ها و لوگو های بعضی از شرکت ها و سازمان ها در نقاط مختلف جهان، شبیه به علامت های فراماسونری هستند، اما همواره نمی توان به این سازمان ها برچسب ماسونی بودن زد. برای مثال بسیاری از شرکت ها و کانال های تلویزیونی و ماهواره ای از نماد چشم در لوگوی خود استفاده می کنند که این چشم، نماد بیننده و مخاطب تلویزیونی است و این مطلب کاملاً منطقی و قابل فهم است. بنابراین در این حالت، چشم موجود در لوگو های مذکور، نشان دهنده ی ماسونی بودن این کانال ها نیست. همچنین چشم پزشکی ها و عینک سازی هایی که در تبلیغات خود از علامت چشم استفاده می کنند نیز ماسونی نیستند، چرا که حرفه ی آن ها در ارتباط با چشم می باشد.

  عقاید فراماسونری:
  گروه های مختلف ماسونی بعضاً فلسفه ی عقیدتی متفاوتی دارند؛ اما با این حال در لا به لای عقایدشان ، می توان مشترکات فراوانی نیز یافت.
  برای مثال شواهد فراوانی وجود دارد که نشان می دهد اکثر گروه های ماسونی ، شیطان را تقدیس می کنند. از جمله : اذعان خود آن ها به تقدیس لوسیفر (یکی از نام های شیطان) و یا استفاده از علایم بی شماری که اکثر آن ها توسط گروه های شیطان پرست نیز استفاده می شوند ؛ با این اوصاف ما می توانیم بفهمیم که ماسون ها شیطان پرست نیز هستند.
  با این حال بخشی از مهمترین عقاید ماسون ها که کاملاً اثبات شده اند ، عبارتند از:
  - ادعای روشنی بخش (Giver of light) بودن شیطان (Lucifer)
  - بزرگداشت شیطان و نمادهای شیطانی (Satanism)
  - اعتقاد فراوان به ماتریالیسم (ماده گرایی) و عدم اعتقاد به روح و مسایل فرامادی.
  - اعتقاد راسخ به سلیمان (Solomon) نه به عنوان نبی بلکه به عنوان پادشاه، جادوگر و ماسون اعظم. نکته ی جالب این که اکثر یهودیان نیز چنین اعتقادی دارند.

  اهداف فراماسونری:
  – نابودی تمام مظاهر توحید و یکتاپرستی در جهان.
  – به دست گرفتن حکومت و قدرت در تمام کشورهای جهان از طریق شبکه ی گسترده ی ماسونی در تمام ممالک دنیا.
  – تخریب مسجد الاقصی و کشف معبد سلیمان و بازسازی آن

  – پرکردن معبد سلیمان از بت ها و نمادهای ماسونی به عنوان اصلی ترین پرستشگاه ماسونی.
  – برقراری حکومت جهانی شیطانی به پایتختی معبد سلیمان در اورشلیم (بیت المقدس).
  – به حکومت رساندن قدرتمندترین فراماسون با عنوان نمادیین ضد مسیح (Antichrist= دجال)

  تعداد : 4 DVD


  ************************************
  برای خرید این محصول به آدرس زیر مراجعه نمایید:

  http://www.neyshop.ir

  ************************************

  قیمت : 0000
  موقعیت : همه استانها
  نشانی : برای خرید این محصول به آدرس زیر مراجعه نمایید: http://www.neyshop.ir

  تاریخ درج آگهی : 1389/09/22
  تاریخ انقضاء : 1389/11/22  دسترسی سریع
   
  عبارات کلیدی
   
  آگهی های مرتبط
   

  آموزش مقدماتی تا حرفه ای میکس و مونتاژ فیلم و صوت

  1393/12/12
  آموزش خصوصی ، عمومی ، فشرده و حرفه ای میکس و مونتاژ با Premier و DPS به زبانی ... ...
  محمدی ، تلفن : 09128005787-09393307566

  فیلم آموزش فارسی ASP.NET MVC 5

  1393/11/19
  شما در این دوره طراحی نرم افزار های تحت وب با ASP.NET MVC 5 را بصورت گام به گام و ... ...
  وحدت حميدي ، تلفن : 09127857628

  فیلم ریاضی مهندسی محمود کریمی

  1393/12/04
  فیلم آموزش کامل درس ریاضی مهندسی ویژه آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مدرس: استاد محمود کریمی از بهترین و معروفترین اساتید کنکوری ... ...
  محمد آزاد ، تلفن : 09373237023

  ساخت فیلم های صنعتی ، تبلیغاتی ، هنری و آموزشی

  1393/12/26
  ساخت فیلم های صنعتی ، تبلیغاتی ، مستند ، تلویزیونی و آموزشی مشاوره و تولید فیلم های مشارکتی و پخش از ... ...
  پوریا خلیلی ، تلفن : 09127109908

  راهکار ماکروسافت شیرپوینت 2013 فارسی

  1393/12/06
  تیم راهکارهای سازمان الکترونیک شرکت آبانگان با بیش از 10 سال سابقه در طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع پورتال ... ...
  َِِِِشركت توسعه ارتباطات رايانه اي آبانگان ، تلفن : 02188055794

  آموزش های ویژه صنعت برق

  1393/12/01
  فیلم آموزشی ریاضی مهندسی کنکور ارشد استاد محمود کریمی مجموعه فیلم های ویژه صنعت برق فیلم آموزش مغناطیس مهندس باغستانی جزوات کنکور ... ...
  برق

  مترجم زبان فرانسوی

  1393/12/01
  ترجمه از زبان فارسی به فرانسه و بلعکس ترجمه متون از زبان فارسی به فرانسه و بلعکس با بالاترین دقت توسط ... ...
  ف. هماتاش ، تلفن : 09122145782

  ویوور تسیر فیلم رادیگرافی film viewe

  1393/12/09
  فروش ویژه دستگاه ویوور تفسیر فیلم رادیگرافی ارزان - با گارانتی دو ساله - قابل استفاده برای دانسیته های بالا - دارای ... ...
  پترو پژوهش خاورمیانه ، تلفن : 77130687-8

  فیلم دکورال

  1394/01/04
  فیلم و کاغذ دکورال مخصوص صنایع اتومینیم و فلزات در طرحهای متنوع چوب و غیره باقیمت نازل و با ... ...
  مهدی عمرانی ، تلفن : 09122726653

  (تخفیف ویژه) اتلیه عکاسی و فیلم برداری

  1393/12/03
  عکاسی و فیلمبرداری در آتلیه و لوکیشن های خاص. به مناسبت افتتاحیه شعبه جدید آتلیه در ازای هر پنج عکس یک ... ...
  سروناز صبوري ، تلفن : 02126640141

  آگهی های ویژه
   

  ویدئو پروژکتور

  مسعود نوری
  تلفن : 73065000 -- 77951080


  مجله تفریحی چرتکه

  محمد نوری
  تلفن : 09192100761


  سیمینا پت - تولید کننده تسمه بسته بندی پت ویژه کاشی-بتن-الیاف و فلزات SIMINA - PET

  محمدعطارنیا
  تلفن : 77469214- 77427855 - 021 - 09124099584


  خیاطی و دوخت و تولید چادر زنانه و لباس مجلسی و لباس عروس

  لوحیران
  تلفن : 02133745870


  چوبینکو،تخت تاشو

  جواد اکرمی
  تلفن : 22339672-22339683-22339569


  پخش و توزیع دوربین مداربسته دی وی ارdvr به سراسر ایران

  h264
  تلفن : 02144214318


  فروشگاه آنلاين كنترل و ابزاردقيق

  انديشه سازان صنعت
  تلفن : 05115414106


  درب هاي ضد سرقت دكوراتيو پرستيژ

  احمدرضايوسفي
  تلفن : 09126769303


  فروش اقساطی عیب یاب آلتراسونیک Ultrasonic flaw detector

  بهنام سهرابی
  تلفن : 77130688


  طراحی حرفه ای وب سایت

  alimosavi
  تلفن : 09358394242


  طراحی ، ساخت و فروش ساعت دیواری تبلیغاتی چوبی و ساعت دیواری تبلیغاتی پلکسی گلاس

  لوحیران
  تلفن : 02188579676


  انجام پايان نامه مديريت

  موسسه ام تز
  تلفن : 09124229089


  فروش DERMAPEN امریکا

  َِِِعلي پارسا
  تلفن : 09303019692


  ارایه نمایندگی فروش کارت شارژ ارزان

  ناصرحسيني نيا
  تلفن : 09191234761


  هایفوتراپی

  َِِِعلي پارسا
  تلفن : 09303019692


  آموزش تعمیر چرخ خیاطی

  آرش نصرالهي
  تلفن : 09354237916


  برق و الکترونیک صنعت و فیوزهای خاص

  دانیل ریحانی
  تلفن : 33992061


  واردات فیتلرهای صنعتی بوگیر گاز واردات انواع پرکن اسپری

  علي
  تلفن : 04114400934


  آموزش تهیه مقاله ISI توسط متخصص فقط با 120هزارتومان

  دكتر محمدرضا ميرانصاري مهابادي
  تلفن : 09199219047


  کرایولیپولیز آلمان با برفک سریع!!

  َِِِعلي پارسا
  تلفن : 09303019692

  جستجو در آگهی ها ...
   
  عبارت مورد نظر :