آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، پنجشنبه 08 خرداد 1399
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     

    DIN

    1397/12/05

    بورس ball valve


    به نام خدا شرکت کی تک keytech(سهامی خاص) احتراما به استحضار میرساند این شرکت آمادگی خود را جهت واردات و تدارک کلیه شیرالات صنعتی مورد مصرف در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهها ، آبرسانی و دیگر واحداهای صنعتی به شرح ذیل اعلام میدارد : شیر توپی - شیر کشویی - شیر سوزنی - شیر خودکار - شیر پروانه ای ... ...
    سرکت كي تك ، تلفن : 09142725299

    1395/03/07

    استاندارد astm = din = iso = asme = api = ieee = iec = bsi = ul = ashrae = sspc ... کار صنعت هيچ تصويري موجود نيست استاند


    امل ترین و بروز ترین پکیج استاندارد های فنی و مهندسی شامل بیش از 500000 فایل متنی PDF و زبان اصلی آرشیو شده و طبقه بندی شده بصورت منظم طبق لیست جهانی IHS Expert برای فروش و دانلود قرار داده شده است. بیش از 10 سال سابقه در تهیه اسناد و منابع علمی معتبر از انتشارات برترجهان مجموعه ی حاضر شامل بیش ... ...
    abasi ، تلفن : 44659791

    1394/12/02

    استاندارد astm = din = stm = din = iso = asm


    تراماً, جديدترين استانداردهاي روز دنيا كه بصورت FULL TEXT مي‌‌باشد بحضورتان ايفاد مي‌گردد. رديف عنوان استاندارد سازمان 1 ASTM استاندارد تست آمريكا 2 ISO استاندارد سازمان جهاني 3 IEC استاندارد برق و الكترونيك 4 AA استاندارد آلومينيوم 5 ACI استاندارد بين آمريكا 6 AIAA استاندارد هوا فضا 7 AISC استاندارد عمران و سازه آمريكا 8 ANS استاندارد هسته اي آمريكا 9 ANSI استاندارد ملي آمريكا 10 API استاندارد نفت آمريكا 11 ARI استاندارد برودت و تهويه 12 ASA استاندارد آكوستيك 13 ASHRAE استاندارد حرارت و برودت 14 ASME استاندارد مكانيك 15 AWS استاندارد جوش آمريكا 16 BSI استاندارد بريتانيا 17 DIN استاندارد آلمان 18 GIS-JIS استاندارد ژاپن 19 AATCC استاندارد نساجي آمريكا 20 AWWA استاندارد آب آمريكا 21 CEN-EN استاندارد كميته اروپا 22 CSA استانداردكميته اروپا 23 IEEE استاندارد برق و الكترونيك ... ...
    رضايي ، تلفن : 44659791

    1395/09/28

    شیر آلات فولادی و استیل و برنجی


    پترو تجهیز آریا گستر تهیه و توزیع کننده نفت . گاز . پترو شیمی . نیروگاهی و ساختمانی و.... جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید . تلفن : 33939680 تلفکس : 36617970 موبایل : 09128697870 www.ptag.ir info@ptag.ir ...
    پترو تجهیز آریا گستر ، تلفن : 33939680

    1395/12/01

    لوله فولادي ، لوله آب ، لوله گاز ، لوله صنعتي


    با سلام بورس انواع لوله هاي آب ، لوله گاز ، لوله بدون درز ، لوله گالوانيزه ، لوله درزدار ، لوله سياه ، لوله سفيد ، لوله شوفاژي ، لوله مبلي ، لوله گلخانه اي ، لوله داربستي ، لوله مانيسمان ، لوله روسي ، لوله چيني ، لوله روماني ، لوله اسپانيا ، لوله اكراين ، لوله رده دار (Sch ... ...
    محمد اتفاقيان ، تلفن : 33937752-33915404

    1393/07/07

    فروش کابل فیبر نوری نکسانس


    فروش ویژه کابل فیبر نوری با قیمت های رقابتی ویژه همکاران شهرستان این مجموعه بزرگترین مرکز فروش کابل فیبر نوری ، وارد کننده فیبر نوری و عمده فروش فیبرنوری نگزانس در بازار ایران و تهران می باشد . کارشناس فروش : خانم مهشید یکتا تلفن تماس:88929122-021و88929864-021 فاکس:88929862-021 آدرس ایمیل:mahshid.yekta2014@gmail.com IBC ارائه دهنده انواع کابل ... ...
    مهشيد يكتا ، تلفن : 021-88929122

    1393/07/05

    فروش استثنایی کابل فیبرنوری نگزانس


    فروش ویژه کابل فیبر نوری با قیمت های رقابتی ویژه همکاران شهرستان این مجموعه بزرگترین مرکز فروش کابل فیبر نوری ، وارد کننده فیبر نوری و عمده فروش فیبرنوری نگزانس در بازار ایران و تهران می باشد . کارشناس فروش : خانم مهشید یکتا تلفن تماس:88929122-021و88929864-021 فاکس:88929862-021 آدرس ایمیل:mahshid.yekta2014@gmail.com فروش کابل فیبر نوری ، ... ...
    مهشيد يكتا ، تلفن : 021-88929122

    1393/06/18

    ارائه تجهیزات شبکه فیبرنوری


    فروش کلیه تجهیزات فیبر نوری پچکورد پیگتیل پیگ تیل کانکتور آداپتور Patch core pigtail Single Mode Multi Mode Simplex Duplex http://www.360online.ir پچکورد پیگتیل (LC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(LC-PC) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(FC-PC) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(FC-PC) پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(FC-PC) پچکورد پیگتیل ... ...
    مهشيد يكتا ، تلفن : 021-88929122

    1392/12/06

    تهيه و توليد انواع فولاد کم آلياژ و متوسط آلياژ


    ما حداقل تناژ جهت سفارش تولید نداریم. ما بمنظور کسب رضایت حداکثری مشتریان، فعالیت خود را بر پایه\\\ دانش روز\\\ و \\\ تجربه \\\ حاصل از ارتباط مستمر با کارشناسان و تولیدکنندگان مطرح و معتبر، بنا نهاده ایم. حاصل این تعامل، محصولی رقابتی از نظر کیفیت و قیمت است که تداوم بخش ارتباط ما با مشتریان محترم می باشد. استفاده از تجربیات و ... ...
    م ر ه ، تلفن : 09127617541

    1395/12/02

    میز صفحه صافی، گونیا گرانیتی – مبنا سنج تابان


    میز صفحه صافی، گونیا گرانیتی شرکت مبنا سنج تابان به عنوان نماینده رسمی چندین شرکت خارجی در زمینه ابزارهای اندازه گیری دقیق ابعادی و سختی سنجی محصولات ذیل را ارائه می نماید. میز صفحه صافی گرانیتی با بهترین صافی سطح (گرید00)، مطابق با استاندارد DIN876 است، و امکان ارائه آن در ابعاد گوناگون وجود دارد. همچنین امکان ارائه گونیا گرانیتی سه گوش ... ...
    رضا عساکره ، تلفن : 09305620976

    آگهی های ویژه
     

    شرکت دکوراسیون داخلی فرتاک

    بهنام زهرايي
    تلفن : 02140440528


    آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته در کرج

    مجتمع فنی هدف
    تلفن : 02634479657


    درب سردخانه ریلی

    دفتر فروش
    تلفن : 09129530838


    قفل الکترونیکی سامسونگ

    شرکت کارن
    تلفن : 88202562-88202561


    فروش دستگاه مکانیزه ضد عفونی کننده

    مجید مختاربند
    تلفن : 09166186974


    خرید اینترنتی ابزار با قیمت استثنایی و ارسال سریع و مطمئن

    علي حاجي قاسمي
    تلفن : 03134360048


    ساندویچ پانل سردخانه فوم xps درب سردخانه

    كيان صنعت
    تلفن : 09122459161


    گریتینگ فلزی

    تولیدکننده گریتینگ
    تلفن : 08633554112

    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :