آگهی رایگان
صفحه اصلی

درباره ما

ثبت شکایت

قوانین

ثبت نام

تعرفه آگهی ویژه

تماس با ما
امروز ، يكشنبه 19 ارديبهشت 1400
درج آگهی رایگان
 

میخواهید کالا یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید؟
همین حالا در سایت آگهی ایران ثبت نام کرده و آگهی خود را بصورت رایگان درج نمایید.

ایمیل :
رمز :
مرا بخاطر بسپار

لینک های متنی
 
    نماد اعتماد
     
    1400/01/17

    فروش کابل فیبر نوری نگزنس با قیمتی استثنایی، مهشید یکتا


    یکی از توزیع کنندگان مهم لوازم، کابل و تجهیزات فیبرنوری در استان تهران ، که در اسرع وقت تمامی تجهیزات فیبرنوری را به تمام شهرهای کشورمان ارسال می‌دارد. NEXANS FIBER OPTIC CABLE 8 CORE کابل فیبرنوری 8 کور NEXANS FIBER OPTIC CABLE 12 CORE ... ...
    ايران بلدن ، تلفن : 02188929864

    1394/06/22

    فروش پیگتیل فیبر نوری فروش آدابتور فیبرنوری پچ پنل فیبر نوری(مهسا نشاط)


    IBC وارد کننده تجهیزات فیبرنوری نگزانس Nexans جشنواره زمستانی فروش پیگتیل فیبرنوری نکسانس قیمت رقابتی = کیفیت مناسب انواع پیگتیل pitail : Nexana pigtail SC singlemode Nexana pigtail SC multimode Nexana pigtail LC singlemode Nexana pigtail LC multimode فیبر نوری شبکه ، پچ پنل فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری، کانکتورهای فیبر نوری، آداپتور ... ...
    مهسا نشاط ، تلفن : 021-88929863-4

    1400/01/17

    فروش کابل فیبر نوری وارد کننده فیبرنوری نگزانس مهشید یکتا


    جشنواره زمستانی فروش کابل فیبر نوری نگزنس NEXANS IBC وارد کننده کابل فیبر نوری نکسانس و عمده فروش کابل فیبر نوری نگزانس ارائه کابل فیبر نوری نکسنس اورجینال ویژه سازمان ها و ارگان های دولتی NEXANS FIBER OPTIC CABLE 6 CORE کابل فیبرنوری 6 کور NEXANS FIBER OPTIC ... ...
    ايران بلدن ، تلفن : 02188929864

    1400/01/17

    عمده فروش کابل فیبرنوری فروش کابل فیبرنوری تایوانی اورجینال


    فروش انواع پچ کورد فیبرنوری : پچ کورد فیبرنوری : PATCH CORD SC-SC SM PATCH CORD SC-LC SM PATCH CORD SC-FC SM PATCH CORD LC-LC SM PATCH CORD FC-FC SM PATCH CORD SC-SC MM PATCH CORD SC-LC MM PATCH CORD SC-FC MM PATCH ... ...
    ايران بلدن ، تلفن : 02188929864

    1400/01/17

    وارد کننده فیبرنوری کابل فیبرنوری 12 کور کابل فیبرنوری 8 کور


    ارائه انواع کابل فیبرنوری متاناسب با انواع بستر شبکه فیبرنوری کابل فیبرنوری 6 کور = سینگل مود – مالتی مود – 125/50 میکرون کابل فیبرنوری 8 کور = سینگل مود - مالتی مود – 125/50 میکرون کابل فیبرنوری 12 کور = سینگل مود – مالتی مود – 125/50 میکرون کابل فیبرنوری 24 کور = سینگل مود – مالتی مود ... ...
    ايران بلدن ، تلفن : 02188929864

    1400/01/17

    کابل فیبرنوری 8 کور - کابل فیبرنوری 12 کور- کابل فیبرنوری 24 کور (ستاره4)


    جشنواره ویژه فروش کابل فیبرنوری نگزانس nexans فروش انواع پچ کورد فیبرنوری نگزانس Patch cord sc-sc sm Patch cord lc-lc mm Patch cord fc-fc sm Patch cord sc-lc sm Patch cord fc-lc mm Patch cord sc-fc sm لطفا جهت سفارش کالا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید تلفن ... ...
    ايران بلدن ، تلفن : 02188929864

    1400/01/17

    عمده فروش کابل فیبرنوری نگزانس با ضمانت تست ( ستاره3 )


    ارائه انواع کابل فیبرنوری نگزنس : کابل فیبرنوری 6 کور ، کابل فیبرنوری 8 کور ، کابل فیبرنوری 12 کور ، کابل فیبرنوری 24 کور ، پچ کورد و پچ کابل فیبرنوری با کانکتورهای متفاوت پیگتیل فیبرنوری : Pigtail sc single mode Pigtail sc multi ... ...
    ايران بلدن ، تلفن : 02188929864

    1400/01/17

    وارد کننده کابل فیبرنوری – فروش فیبرنوری با ضمانت تست ( ستاره 2 )


    IBC ارائه کننده انواع کابل فیبرنوری متناسب با تمامی شرایط پروژه ها کابل فیبرنوری خاکی ( دفنی ) ، کابل فیبرنوری هوایی ( مهاردار ) IBC وارد کننده تمامی کابل های فیبرنوری om2 انواع کابل فیبرنوری نگزانس قابل ارائه : Fiber optic cable 8 core single mode Fiber optic cable ... ...
    ايران بلدن ، تلفن : 02188929864

    1400/01/17

    فروش ویژه فیبرنوری کابل فیبرنوری نگزانس ( ستاره 1 )


    IBC ارائه دهنده انواع کابل فیبرنوری کابل فیبرنوری نگزانس با ضمانت تست فروش فیبرنوری با قیمت رقابتی ویژه همکاران شهرستان کابل فیبرنوری نگزنس در مدل های : کابل فیبرنوری سینگل مود – کابل فیبرنوری مالتی مود لطفا جهت سفارش کالا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید خرید فیبر نوری , فروش فیبر نوری , بهترین فیبر نوری , فیبرنوری ارزان ... ...
    ايران بلدن ، تلفن : 02188929864

    1394/06/22

    فروش ویژه کابل فیبر نوری 8 و 12 کور نگزنس


    ارائه انواع تجهیزات فیبر نگزنس Nexans 1- انواع کابل فیبر نوری نگزنس Nexans موجود ● کابل فیبر نوری 8 رشته سینگل و مالتی مود ● کابل فیبر نوری 24 رشته سینگل و مالتی مود ● کابل فیبر نوری 12 رشته سینگل و مالتی مود ارائه انواع پچ کورد نگزنس Nexans سینگل مود (SM)و مالتی مود(MM) ... ...
    مهسا نشاط ، تلفن : 021-88929863-4

    آگهی های ویژه
     
    
    جستجو در آگهی ها ...
     
    عبارت مورد نظر :
    فروشگاه اینترنتی لباس لوکس
    کیف زنانه